reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie?9tydzien ciazy

Opiszę bo jak mnie dotyczyło to nie mogłam znaleźć informacji i sytuacja mnie zaskoczyła. Poroniłam w 12 tyg ale rozwój był na 8 tc (akurat nie miałam wizyty i okazało się że zarodek nie rósł od miesiąca). Ilość krwi i skrzepów był bardzo duży- wręcz mnie zalewało.Trochę krwi i jeden skrzep to na pewno (przynajmniej jeszcze) nie poronienie bo ono wygląda w pierwszych tygodniach jak obfita miesiączka a potem (czyli już na moim etapie) to już wygląda jak mini poród ( ja miałam regularne skurcze porodowe choć krótko ).

Na pocieszenie w pierwszej ciąży (zakończonej pomyślnie patrz sygnaturka Joasia ;) byłam w Anglii.Też kilkukrotnie plamiłam i miałam chyba nawet jakiś malutki skrzep i wszystko było ok(na szczęście). Plamienie w ciąży oczywiście zawsze trzeba skonsultować, ale jak się nie da (np. Anglia) to się nie martwić - często wszystko kończy się ok nawet bez leków.
 
reklama
Zadne krwawienie w ciazy nie jest normalne. Przy poronieniu pojawiaja sie dosc mocne bole przypominajace miesiaczkowe ale silniejsze. Zywa czerwona krew i skrzepy sa zwiastunem najgorszego. Uspokoj sie bo stres w niczym Ci nie pomoze. Poczekaj na wizyte.
Takie kobiety jak Ty są zwiastunem najgorszego.
Miałam krew w 7tc na papierze, później nitki krwiste.
Oczywiście pisali tu, że to na pewno coś złego i że powinnam się przygotować na najgorsze. Wizytę miałam na następny dzień i z zarodkiem wszystko było ok. Teraz jestem w 28tc.
Więc serio, jak nie wiesz to nie pisz, bo tylko niepotrzebnie stresujesz.
Plamienie może być zagrażające, ale wcale nie musi, więc przestan straszyć.
Jedynym faktem jest to, że KAZDE plamienie trzeba skonsultowac z lekarzem.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Takie kobiety jak Ty są zwiastunem najgorszego.
Miałam krew w 7tc na papierze, później nitki krwiste.
Oczywiście pisali tu, że to na pewno coś złego i że powinnam się przygotować na najgorsze. Wizytę miałam na następny dzień i z zarodkiem wszystko było ok. Teraz jestem w 28tc.
Więc serio, jak nie wiesz to nie pisz, bo tylko niepotrzebnie stresujesz.
Plamienie może być zagrażające, ale wcale nie musi, więc przestan straszyć.
Jedynym faktem jest to, że KAZDE plamienie trzeba skonsultowac z lekarzem.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Zacznij czytac ze zrozumieniem!!!! Nie ma to jak atakowac czytajac wypowiedz po lebkach. Przezylam poronienie to wiem o czym pisze.
 
Zacznij czytac ze zrozumieniem!!!! Nie ma to jak atakowac czytajac wypowiedz po lebkach. Przezylam poronienie to wiem o czym pisze.
Sorry, ale co z tego?
To, że Ty przeżylas poronienie to bardzo mi przykro.
Tyle, że to nie znaczy, że krew u innych tez będzie zwiastunem najgorszego, a tak właśnie napisałaś.
Wróżka jesteś?
Jedyny fakt to taki, że każde plamienie należy skonsultować z lekarzem i to on stwierdzi co się dzieje. A nie straszyc że to i to są zwiastunem samego najgorszego. Może być, ale nie musi wiec oszczędź kobietom stresu.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry