reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie a beta

Lekarz mnie nastawiał, że w taki sposób może się to skończyć... w piątek beta 976 w sobotę plamienie plus dziwne kawałki... a dzisiaj beta 1500.. czemu taka duża... wg om 7 tyd 2 dzień
Ważne, żeby zaczęła spadać a nie rosła dalej. Trzeba skontrolować czy endometrium się dobrze złuszczyło. Bardzo mi przykro.
 
reklama
Od zastrzyku tego typu owulacja występuje po 36h. Czyli obstawiam, ze była 12.04 i to był moment zapłodnienia komórek. Jeżeli dobrze liczę wszystko to wartość bety jest prawidłowa. Bo w tym czasie powinna być około 100. Trzeba zbadać przyrost tak jak dziewczyny piszą. Wtedy będzie wiadomo:-)
Jesteś kochana. Dziękuje.
 
Boszę o odpowiedz: Jestem po 3 poronieniach, 10.04 podałam sobie zastrzyk z ovitrelle. Dziś jest 30 dc. Zrobiłam betę hcg która wynosi 80.9 . Czy nie jest to zbyt niski wynik? Zaczynam się bardzo martwić i bardzo nerwowo przechodzę to wszystko
Beta jest ok. Ja też miałam takie wartości po zastrzyku. Beta 12 dni po zastrzyku 61🙂. 3mam kciuki
 
Do góry