reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Poronienie a kolejna ciąża

Rozwiązania
0
Mam dość nietypową sytuację, 20.09 doszło do poronienia samoistnego, był to 5 tydzień. Obyło się bez łyżeczkowania macicy. Mniej wiecej dwa tygodnie po całej tragedii zaczęliśmy z mężem współżyć, decyzja o staraniach o dziecko zapadła od razu.. Dziś mamy 28.10 a okresu jak nie było tak nie ma, zastanawiam się czy tak szybko mogło dojść do kolejnego zapłodnienia. Po ostatnich tragicznych doświadczeniach chyba boję się to tak wcześnie sprawdzać;( Może któraś z Was miała taki przypadek.

reklama

Patrycja35

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
A lekarz dal Wam zielone swiatlo? Czesto mowia by poczekać ..chociaz do 1 miesiączki
Zrób kochana test inaczej siw nie dowiesz.....moze organizm sie regenerowac
Daj znac jak wyszedl test

Doradora

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ja mam podobna sytuację. Miałam ciążę biochemiczna, też doszło do poronienia samoistnego. Było to 28 września. Tydzień temu robiłam test i wyszedł pozytywny. Na razie 0 badań hcg, 0 usg.. Na badanie do ginekolog umowie się dopiero za 2 tygodnie.. Teraz czekam.. Pełna obaw ale i nadziei. :) mi lekarz powiedziała, że od razu mogę się starać o dziecko, ponieważ po ciazy biochemicznej nie ma przeciwwskazań. Sama jestem w szoku. Ze od razu się udało. Również bałam się robić test, a o hcg nie wspomnę... Więc nie robię i czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Także sama widzisz, możliwe jest... :) życzę wszystkiego dobrego i żeby się udało. Bądź dobrej myśli

Rozwiązania
0
Ja też miałam podobny przypadek. Byłam w ciąży biochemicznej zakończonej poronieniem 6.07.
1.08 zrobiłam test i szok :D dwie kreski (później zrobiłam jeszcze kilka testów bo nie mogłam uwierzyć). Tak więc mogę powiedzieć na swoim przykładzie, że można tak szybko zajść w ciążę :)
Trzymam kciuki żeby się udało ;)

Patrycja35

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja też miałam podobny przypadek. Byłam w ciąży biochemicznej zakończonej poronieniem 6.07.
1.08 zrobiłam test i szok :D dwie kreski (później zrobiłam jeszcze kilka testów bo nie mogłam uwierzyć). Tak więc mogę powiedzieć na swoim przykładzie, że można tak szybko zajść w ciążę :)
Trzymam kciuki żeby się udało ;)
A Twoja biochemiczna ile miala...ja tez bo biochemicznej zaszlam odrazu

Rozwiązania
0
A Twoja biochemiczna ile miala...ja tez bo biochemicznej zaszlam odrazu
W dniu spodziewanej @ zrobiłam test i wyszedł pozytywnie, beta również potwierdziła ciążę. Około tydzień później dostałam krwawienia i beta spadła więc wiedziałam że już nie ma szans. Poroniłam w 5 tc

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry