reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie a kolejna ciąża

Dołączył(a)
28 Październik 2019
Postów
1
Mam dość nietypową sytuację, 20.09 doszło do poronienia samoistnego, był to 5 tydzień. Obyło się bez łyżeczkowania macicy. Mniej wiecej dwa tygodnie po całej tragedii zaczęliśmy z mężem współżyć, decyzja o staraniach o dziecko zapadła od razu.. Dziś mamy 28.10 a okresu jak nie było tak nie ma, zastanawiam się czy tak szybko mogło dojść do kolejnego zapłodnienia. Po ostatnich tragicznych doświadczeniach chyba boję się to tak wcześnie sprawdzać;( Może któraś z Was miała taki przypadek.
 
reklama
Rozwiązanie
Ja mam podobna sytuację. Miałam ciążę biochemiczna, też doszło do poronienia samoistnego. Było to 28 września. Tydzień temu robiłam test i wyszedł pozytywny. Na razie 0 badań hcg, 0 usg.. Na badanie do ginekolog umowie się dopiero za 2 tygodnie.. Teraz czekam.. Pełna obaw ale i nadziei. :) mi lekarz powiedziała, że od razu mogę się starać o dziecko, ponieważ po ciazy biochemicznej nie ma przeciwwskazań. Sama jestem w szoku. Ze od razu się udało. Również bałam się robić test, a o hcg nie wspomnę... Więc nie robię i czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Także sama widzisz, możliwe jest... :) życzę wszystkiego dobrego i żeby się udało. Bądź dobrej myśli

Kochana, ja po biochemicznej zaszłam w kolejnym cyklu bez specjalnych starań i...
A lekarz dal Wam zielone swiatlo? Czesto mowia by poczekać ..chociaz do 1 miesiączki
Zrób kochana test inaczej siw nie dowiesz.....moze organizm sie regenerowac
Daj znac jak wyszedl test
 
Ja mam podobna sytuację. Miałam ciążę biochemiczna, też doszło do poronienia samoistnego. Było to 28 września. Tydzień temu robiłam test i wyszedł pozytywny. Na razie 0 badań hcg, 0 usg.. Na badanie do ginekolog umowie się dopiero za 2 tygodnie.. Teraz czekam.. Pełna obaw ale i nadziei. :) mi lekarz powiedziała, że od razu mogę się starać o dziecko, ponieważ po ciazy biochemicznej nie ma przeciwwskazań. Sama jestem w szoku. Ze od razu się udało. Również bałam się robić test, a o hcg nie wspomnę... Więc nie robię i czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Także sama widzisz, możliwe jest... :) życzę wszystkiego dobrego i żeby się udało. Bądź dobrej myśli
 
Ja też miałam podobny przypadek. Byłam w ciąży biochemicznej zakończonej poronieniem 6.07.
1.08 zrobiłam test i szok :D dwie kreski (później zrobiłam jeszcze kilka testów bo nie mogłam uwierzyć). Tak więc mogę powiedzieć na swoim przykładzie, że można tak szybko zajść w ciążę :)
Trzymam kciuki żeby się udało ;)
 
Ja też miałam podobny przypadek. Byłam w ciąży biochemicznej zakończonej poronieniem 6.07.
1.08 zrobiłam test i szok :D dwie kreski (później zrobiłam jeszcze kilka testów bo nie mogłam uwierzyć). Tak więc mogę powiedzieć na swoim przykładzie, że można tak szybko zajść w ciążę :)
Trzymam kciuki żeby się udało ;)
A Twoja biochemiczna ile miala...ja tez bo biochemicznej zaszlam odrazu
 
Ja tak miałam ,też ok 4-5 tc poronienie samoistne, to byŁ początek października zeszłego roku A w listopadzie byłam już w ciąży ,lekarz mówił że podobno jest łatwiej zajść po takim poronieniu ale nie wiem ile w tym prawdy ,może jednak coś jest jak widać
 
reklama
Mam dość nietypową sytuację, 20.09 doszło do poronienia samoistnego, był to 5 tydzień. Obyło się bez łyżeczkowania macicy. Mniej wiecej dwa tygodnie po całej tragedii zaczęliśmy z mężem współżyć, decyzja o staraniach o dziecko zapadła od razu.. Dziś mamy 28.10 a okresu jak nie było tak nie ma, zastanawiam się czy tak szybko mogło dojść do kolejnego zapłodnienia. Po ostatnich tragicznych doświadczeniach chyba boję się to tak wcześnie sprawdzać;( Może któraś z Was miała taki przypadek.
Ja poroniłam w kwietniu, w 7 tygodniu. Też bez łyżeczkowania.

Mój pierwszy cykl trwał 45 dni. Kolejnej @ nie doczekałam. :)
 
Ja mam podobna sytuację. Miałam ciążę biochemiczna, też doszło do poronienia samoistnego. Było to 28 września. Tydzień temu robiłam test i wyszedł pozytywny. Na razie 0 badań hcg, 0 usg.. Na badanie do ginekolog umowie się dopiero za 2 tygodnie.. Teraz czekam.. Pełna obaw ale i nadziei. :) mi lekarz powiedziała, że od razu mogę się starać o dziecko, ponieważ po ciazy biochemicznej nie ma przeciwwskazań. Sama jestem w szoku. Ze od razu się udało. Również bałam się robić test, a o hcg nie wspomnę... Więc nie robię i czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Także sama widzisz, możliwe jest... :) życzę wszystkiego dobrego i żeby się udało. Bądź dobrej myśli

Kochana, ja po biochemicznej zaszłam w kolejnym cyklu bez specjalnych starań i dzisiaj jestem w trzynastym tygodniu ciąży:)
 
Rozwiązanie
reklama

Podobne tematy

Do góry