reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie a miesiączka?

nowamloda12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2018
Postów
211
Cześć kochane :)
Może,któraś z was mogłaby coś podpowiedzieć na ten temat. Mianowicie poronienie samoistne mialam 6listopada,oczyszczanie trwało 4dni, bez żadnego zabiegu. Tak mi się wydaje, ze owulacje miałam 21listopada bo pobolewal mnie jajnik i na papierze można było zaobserwować jednorazowa, mała ilość różowej wydzieliny. Od 2 dni pobolewają mnie piersi po bokach. Nie wiem czy w końcu zbliża się miesiączka czy moze coś innego :) robiłam dziś tez ciążowy w razie W. Ale wynik wyszedł NEGATYWNY. Co myślicie?? Dziękuje za odpowiedzi :)
 
reklama
Rozwiązanie
Po poronieniu testy już pokazywały NEGATYW Beta tez zerowa(zalecenie lekarza) A dwa dni temu zaczęły bolec mnie piersi i dlatego zrobiłam test,który właśnie pokazał prawie nie widoczna 2 kreseczkę. Dziś już nie mam jak zrobić bety bo narzeczony w pracy i niestety zabrał auto :D ale jutro z rana pojadę i jak coś pokaże w piątek powtórzę wiec dam znać napewno :) A Tobie bardzo gratuluje, rośnijcie zdrowo!:)
Dzięki:) a ja trzymam kciuki żeby i u Was było wszystko w porzadku :)
Zrobiłam jeszcze jeden test. Pokazała się ledwie widoczna gołym okiem kreseczka, szok! Jutro z rana pojadę na betę. Będę bardziej spokojniejsza bo nie będzie dawało mi to spokoju
Jakby cos to bety nie trzeba robic rano. Tylko postaraj sie nie nastawiac na nic. Bo beta mogla jeszcze nie opaść po poprzedniej ciąży...najlepiej żebyś zrobila dzis/jutro a potem za 2 dni żeby sprawdzić przyrost.
Ja zaszlam w ciążę w drugim cyklu po poronieniu samoistnym i teraz jestem już w 11 tygodniu i wszystko jest ok :)
 
Jakby cos to bety nie trzeba robic rano. Tylko postaraj sie nie nastawiac na nic. Bo beta mogla jeszcze nie opaść po poprzedniej ciąży...najlepiej żebyś zrobila dzis/jutro a potem za 2 dni żeby sprawdzić przyrost.
Ja zaszlam w ciążę w drugim cyklu po poronieniu samoistnym i teraz jestem już w 11 tygodniu i wszystko jest ok :)
Po poronieniu testy już pokazywały NEGATYW Beta tez zerowa(zalecenie lekarza) A dwa dni temu zaczęły bolec mnie piersi i dlatego zrobiłam test,który właśnie pokazał prawie nie widoczna 2 kreseczkę. Dziś już nie mam jak zrobić bety bo narzeczony w pracy i niestety zabrał auto :D ale jutro z rana pojadę i jak coś pokaże w piątek powtórzę wiec dam znać napewno :) A Tobie bardzo gratuluje, rośnijcie zdrowo!:)
 
Po poronieniu testy już pokazywały NEGATYW Beta tez zerowa(zalecenie lekarza) A dwa dni temu zaczęły bolec mnie piersi i dlatego zrobiłam test,który właśnie pokazał prawie nie widoczna 2 kreseczkę. Dziś już nie mam jak zrobić bety bo narzeczony w pracy i niestety zabrał auto :D ale jutro z rana pojadę i jak coś pokaże w piątek powtórzę wiec dam znać napewno :) A Tobie bardzo gratuluje, rośnijcie zdrowo!:)
Dzięki:) a ja trzymam kciuki żeby i u Was było wszystko w porzadku :)
 
Rozwiązanie
Do góry