reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie a miesiaczka

Ihavehope

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Lipiec 2020
Postów
393
Czy jest możliwe, że poronienie zamieniło mi się w miesiączkę? Plamić zaczęłam 29.12, 04.01 na wizycie u Pani doktor potwierdziliśmy, że to poronienie ale wszystko ładnie się oczyściło i na usg była końcówka tylko mówiła coś o około 2 cm? Albo mm które musi jeszcze „wyjść ze mnie”. Gdyby nie ciąża to z kalendarza dzisiaj powinna przyjść miesiączka i czuje się jakbym ją miała. Boli mnie podbrzusze, zaczęłam krwawić jak na okres typowo mocniej. A problem jest taki, że u mnie okres zawsze był wywoływany i miałam zacząć brac duphaston od 12.01 na wywołanie okresu. Nie wiem czy go brac czy nie teraz :/

To moje pierwsze poronienie.
Dodam, że planujemy nadal dziecko i dlatego jest to dla mnie ważne bo musze iść zrobić badania i na monitoring w 11 dc.

Nie wiem czy to jeszcze poronienie czy możliwe ze już okres?
 
reklama
Mój ginekolog mi powiedział, ze krwawienie, które nastąpi w czasie poronienia mam traktować jako miesiączkę. Oczywiście odbyło się zupełnie inaczej niż zwykła miesiączka. Łącznie z niewielkimi plamieniami po niej. Jednak po 28 dniach oczekuje kolejnej. Takie zazwyczaj miałam cykle.
 
Hey ja miałam łyżeczkowanie 11 października krwawienie nie było wielkie trwało kilka dni , 4 grudnia dostałam miesiączkę była normalna trwała 7 dni , i około 30 grudnia zaczęłam mieć śluz z małymi nitkami krwi i 4 stycznia dostałam normalnego okresu ale trwa już 9 dzień a krwawienie jest intensywne czy drugi cykl po poronieniu może tak wyglądać ???jakie były wasze cykle i jak wyglądały i ile trwały może miał ktoś podobnie ???
 
Hej Dziewczyny,
5 stycznia poroniłam samoistnie - krwawienie/plamienie utrzymywało się jeszcze przez jakieś 1,5 tygodnia. Czekam na okres, ale od 09.02 mam tylko skąpe brązowe plamienie. Trwa już 4 dni. Czy to jest właśnie okres? Czy mam czekać na coś więcej?
Jak wyglądał Wasz okres po poronieniu?

Dla mnie to ważne, bo jestem z in vitro i miałam zacząc brać hormony w 2. dniu cyklu. Tylko kiedy ten dzień? Czy już minął, czy dopiero przede mną? 🤔
 
Do góry