reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie, a starania o kolejną ciążę.

martakratka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Grudzień 2017
Postów
1 526
Witajcie.
Jestem mamą 12lteniego chłopca, z poprzedniego związku. Z moim partnerem, 2 miesiące temu zaczęliśmy starać się o dziecko. To był pierwszy miesiąc po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Zaszłam w ciążę, 3 testy pokazały wynik pozytywny, ale beta niestety nie rosła prawidłowo, nie widać było na usg ani pęcherzyka, ani zarodka i 30 grudnia poroniłam, w 6tc. Nadal mam krwawienia, ale ginekolog stwierdził, że sama się oczyszczę, bo endometrium ma mm i nie jest potrzebe łyżeczkowanie. W związku z tym moje pytanie - kiedy możemy na nowo starać się o dziecko? Czy ktoś z Was był w podobnej sytuacji? Jak szybko zaszłyście w ciążę - i czy było wszystko w porządku? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi.
 
reklama
Ja poronilam dokładnie w takich samych okolicznościach. To znaczy u mnie było widać na usg. Koniec listopada dostałam krwawienia a w lutym zaszłam w kolejna ciążę zakończona sukcesem :biggrin2:. Lekarz powiedział żeby odczekać jeden cykl i w kolejnym można wracać do starań
Gratuluję Ci... mam nadzieje ze u mnie bedzie tak samo... bardzo bym chciala...
 
reklama
Wlasnie lekarka mi powoedziala ze przy kolejnym cyklu juz możemy no i teraz nie wiem...
Staraj się, jeśli czujesz się dobrze. Płodność jest wyższa niż normalnie, tak jak po porodzie, więc szanse na ciąże są większe. I powodzenia. Ja córkę mam z cyklu , w którym było łyżeczkowanie, nawet nie zdążyła przyjść @
 
Staraj się, jeśli czujesz się dobrze. Płodność jest wyższa niż normalnie, tak jak po porodzie, więc szanse na ciąże są większe. I powodzenia. Ja córkę mam z cyklu , w którym było łyżeczkowanie, nawet nie zdążyła przyjść @
A kiedy mialas owulacje? Za zawsze czulam w tym dniu bol jajnika- myslisz ze bedzie juz teraz w styczniu?
 
A kiedy mialas owulacje? Za zawsze czulam w tym dniu bol jajnika- myslisz ze bedzie juz teraz w styczniu?
Ja nigdy nie czułam, kiedy mam owu. Z resztą wtedy był jeden raz bez zabezpieczenia, bo po zabiegu mieliśmy przez 3cykle się wstrzymać. Nawet nie myślałam o owu i ciąży. O ciąży dowiedziałam się w 9tc na wizycie kontrolnej po łyżeczkowaniu
 
reklama
Do góry