reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie / aborcja / macica dwurożna

Super ze się odezwałaś :*, już sobie zanotowałam- przetłumaczyłam, I po miesiączce idę zdeterminowana do mojego lekarza i wymusze zrobienie tych wszystkich badań. Kolejny raz nie zaryzykuje, bo zwyczajnie nie mam już siły przez to przechodzić a potem zastanawiać się i szukać winnych.

Miałas robione przeciwciała fosfolidowe i kardiolipowe , tarczyca ,histeroskopia ( jak nie to koniecznie muszà ci je zrobić to są podstawowe badania po 3 poronieniu ) słuchaj wejdź w Google i wyszukaj " badania po poronieniu " i tam wszystkie bedziesz miała jakie powinnaś już na tym etapie zrobic i oni bez łaski powinni ci je zlecić . Jest może u ciebie klinika poronień nawracajacych ? Jak jest to niech ciebie tam skierują , bo u ciebie to już nie są zarty !!! Przeciez nie możesz poraniac w nieskończoność ( zreszta jak i ja ) . Ja też już się boje ryzykować , coraz mniejsze mam nadzieje na szczęśliwe zakończenie . Jeszcze tydzien temu byłam w ciąży i myślałam że tym razem bedzie już ok ;( . A teraz jestm już wyczyszczona , nie zdążyłam nawet o tym pomysleć i już sie skończyło . I tak jak u ciebie wszystko zaczyna sie od plamienia a kończy wiadomo jak . Może ja nie powinnam mieć dzieci !!! Nie wiem jeszcze bedę próbować może jedno się zlituje i przyleci do mnie .;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Może ja nie powinnam mieć dzieci !!! Nie wiem jeszcze bedę próbować może jedno się zlituje i przyleci do mnie .;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jak można tak pisać? Każda kobieta posiadająca instynkt macierzyński zasługuje na dziecko. Bardzo Wam obu współczuję ale nie możecie się poddawać.
Leżałam ostatnio w szpitalu na sali z kobietą, która specjalnie zjechała do Polski z UK ze względu na słabą opiekę w ciąży. Może powinnyście pomyśleć o zjechaniu do Polski (jeśli oczywiście macie taką możliwość) chociaż na czas ciąży? Dziwię się, że w przypadku autorki po krwawieniach nie dostała od razu luteiny tylko wysyłał jej ktoś z Polski. Ale widać taki kraj. Ja nie krwawiłam a miałam tylko stawiający się brzuch i dostałam od razu luteinę. Życzę powodzenia w dalszych staraniach i trzymam kciuki :*
 
Jak można tak pisać? Każda kobieta posiadająca instynkt macierzyński zasługuje na dziecko. Bardzo Wam obu współczuję ale nie możecie się poddawać.
Leżałam ostatnio w szpitalu na sali z kobietą, która specjalnie zjechała do Polski z UK ze względu na słabą opiekę w ciąży. Może powinnyście pomyśleć o zjechaniu do Polski (jeśli oczywiście macie taką możliwość) chociaż na czas ciąży? Dziwię się, że w przypadku autorki po krwawieniach nie dostała od razu luteiny tylko wysyłał jej ktoś z Polski. Ale widać taki kraj. Ja nie krwawiłam a miałam tylko stawiający się brzuch i dostałam od razu luteinę. Życzę powodzenia w dalszych staraniach i trzymam kciuki :*

Można tak napisać ! To są takie momenty w życiu , że zastanawiasz się czy los nie chce jednak inaczej . Nie chodzi o to że nie czuję macierzyństwa czy się nie nadaje na matkę ale o to , że przeznaczenia nie przeskoczysz i nie wygrasz z nim !!! Może ja po prostu mam nie mieć dzieci ? .

Ja teaz mam zamiar poszukać lekarz dobrego w Polsce bo tutaj nie wiem czy do 50 lat się wyrobię !!! Tutaj dużo badań nie robią a o luteinie czy innych lekach wspomagających ciąże ! Możesz zapomnieć !!!! Dlatego to jest takie frustrujace tutaj kobieta jest taka bezradna !!!


Zjechać do Polski mamy zamiar za 2 lata ale do tego czasu już chcę poszukać lekarza i zrobić badania na własną rękę .



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Można tak napisać ! To są takie momenty w życiu , że zastanawiasz się czy los nie chce jednak inaczej . Nie chodzi o to że nie czuję macierzyństwa czy się nie nadaje na matkę ale o to , że przeznaczenia nie przeskoczysz i nie wygrasz z nim !!! Może ja po prostu mam nie mieć dzieci ? .

Ja teaz mam zamiar poszukać lekarz dobrego w Polsce bo tutaj nie wiem czy do 50 lat się wyrobię !!! Tutaj dużo badań nie robią a o luteinie czy innych lekach wspomagających ciąże ! Możesz zapomnieć !!!! Dlatego to jest takie frustrujace tutaj kobieta jest taka bezradna !!!


Zjechać do Polski mamy zamiar za 2 lata ale do tego czasu już chcę poszukać lekarza i zrobić badania na własną rękę .



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To nie los chce inaczej, tylko natura chce aby jej pomóc trochę lekami. A, że nie uświadczysz tego za granicą to pomocy musisz szukać w Polsce.. sama nie wiem czy utrzymałabym ciąże bez luteiny i czy bym nie poroniła. Czasem wystarczy naprawdę niewiele ale z odpowiednią opieką lekarską i będziesz mogła cieszyć się dzieciątkiem więc się nie poddawaj!
Jak sama napisałaś dużo badań tam nie robią a czasem jakaś błahostka może powodować poronienia.
Także trzymam kciuki, na pewno Ci się uda!
 
To nie los chce inaczej, tylko natura chce aby jej pomóc trochę lekami. A, że nie uświadczysz tego za granicą to pomocy musisz szukać w Polsce.. sama nie wiem czy utrzymałabym ciąże bez luteiny i czy bym nie poroniła. Czasem wystarczy naprawdę niewiele ale z odpowiednią opieką lekarską i będziesz mogła cieszyć się dzieciątkiem więc się nie poddawaj!
Jak sama napisałaś dużo badań tam nie robią a czasem jakaś błahostka może powodować poronienia.
Także trzymam kciuki, na pewno Ci się uda!

Ja miałam bardzo duzo tutaj badań ktore wyszły ok , ale np nie miałam badanych komórek NK , allo, mlr , kariotyp tutaj mi pewnie ich nie zrobią , mam wizyte w listopadzie to zapytam o nie .

Ja brałam ultrogesten odpowiednik luteiny nawet on jest lepszy bo pochodne ma naturalne ! Mi on niestety nie pomógł !!! Brałam też w tej ciąży ostatniej dupka i też nic z tego .

Coś jest cholera nie tak !!!

Wiesz nie poddaję się ale na prawdę jest to trudne!!!
Dla mnie ciąża to bedzie coś z czego się nie bedę na 100 % cieszyć nie będę jej mogła przeżywać jak normalna kobieta !! Bedzie tylko ciągły strach !!!! Nie wiem czy mam jescZe siłę na to wszystko . ;(
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam bardzo duzo tutaj badań ktore wyszły ok , ale np nie miałam badanych komórek NK , allo, mlr , kariotyp tutaj mi pewnie ich nie zrobią , mam wizyte w listopadzie to zapytam o nie .

Ja brałam ultrogesten odpowiednik luteiny nawet on jest lepszy bo pochodne ma naturalne ! Mi on niestety nie pomógł !!! Brałam też w tej ciąży ostatniej dupka i też nic z tego .

Coś jest cholera nie tak !!!

Wiesz nie poddaję się ale na prawdę jest to trudne!!!
Dla mnie ciąża to bedzie coś z czego się nie bedę na 100 % cieszyć nie będę jej mogła przeżywać jak normalna kobieta !! Bedzie tylko ciągły strach !!!! Nie wiem czy mam jescZe siłę na to wszystko . ;(
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie jesteś sama . Mam takie same odczucia co do ciąży...każdy dzień.. Każda noc bez plamien to sukces. 9 miesięcy dłuzyy się jak jakieś piepszone klika lat. Życie toczy się obok a My wciąż wsluchane w swoje ciało....do pozyguu.
 
Do góry