reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie, beta, @ i kolejna ciąża

Anaska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Styczeń 2021
Postów
41
Witam, od razu przejdę do sedna. Jak myślicie, czy po poronieniu i po okresie beta hcg spada do zera? Mialam bete spadkową 26.02.21 139. W dniu 04.03 pojawiła się normalna @ taka jak zawsze. Bety już nie robiłam. Wydaje mi się, że skoro zaczęłam krwawić to całkowicie spadła. Dziś jest 21 dzień cyklu, byłam wczoraj na wizycie kontrolnej po poronieniu, ale póki co nie byłam zbadana. Lekarz zalecił zrobienie bhcg i jutro mam wizytę wraz z badaniem. Co się okazało wynik bhcg z dziś to 9,0 mlU/ml. Wydaje mi się, że nie możliwe jest, aby do tego czasu czyli beta po 3,5 tygodnia z 139 spadła do 9,0. Myślę, że znowu mogłam zajść. A wy jak myślicie?
 
reklama
Odpowiedź da Ci powtórzenie bety, nie ma co się zastanawiać. Po poronieniu beta mogła spać ale równie dobrze nie musiała co jest raczej mało prawdopodobne. Powodzenia :)
 
Mysle ze mogłaś zajść, jeśli się staraliście, myślę że beta spadła, ale sprawdzić przyrost to będzie wiadome co się dzieje
Tak, staramy się i współżyjemy regularnie. Tym bardziej, że mialam przyzwolenie od lekarza, że możemy starać się od razu po pierwszej @. Byłoby super 😀
 
I jak kiedy robisz przyrost?

Tez jestem niestety po poronieniu, za tydzien NIBY plodne dni, ale bede akurat u gine.to mi powie na monitoringu.
Juz jestem tak nakręcona na działanie,ze szok.
 
Witam, od razu przejdę do sedna. Jak myślicie, czy po poronieniu i po okresie beta hcg spada do zera? Mialam bete spadkową 26.02.21 139. W dniu 04.03 pojawiła się normalna @ taka jak zawsze. Bety już nie robiłam. Wydaje mi się, że skoro zaczęłam krwawić to całkowicie spadła. Dziś jest 21 dzień cyklu, byłam wczoraj na wizycie kontrolnej po poronieniu, ale póki co nie byłam zbadana. Lekarz zalecił zrobienie bhcg i jutro mam wizytę wraz z badaniem. Co się okazało wynik bhcg z dziś to 9,0 mlU/ml. Wydaje mi się, że nie możliwe jest, aby do tego czasu czyli beta po 3,5 tygodnia z 139 spadła do 9,0. Myślę, że znowu mogłam zajść. A wy jak myślicie?


A tak w ogóle to 3mam kciuki, aby Ci się powiodło.
Mogłabyś mnie zarazic 🤭🥰😁
Miałaś robione testy owu, czy w jakis sposob dslo ci to do myślenia, że mogłaś mnie?
 
reklama
Do góry