reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie, beta, @ i kolejna ciąża

A tak w ogóle to 3mam kciuki, aby Ci się powiodło.
Mogłabyś mnie zarazic 🤭🥰😁
Miałaś robione testy owu, czy w jakis sposob dslo ci to do myślenia, że mogłaś mnie?
Nie robiłam, po prostu odpuściłam wszystko i co będzie to będzie. Na bete poszłam, bo wysłał mnie mój gin kontrolnie i wynik jest powyżej 5 mlU czyli jest może nadzieja na ciążę, ale nawet jak wyjdzie teraz niższy, to nie poddaje się. Kobietki, które również się staracie trzymam za was mocno kciuki 🥰🙂
 
reklama
bhcg z dziś 6,3 mlU. Została z poronionej ciąży. To jeszcze nie ten czas.
Ja przed pierwszą @ po poronieniu miałam betę 30. Po okresie jakieś dwa tyg miałam 8, moja doktor na kontroli powiedziała że już mam nie powtarzać bo ładnie spada. Organizm to nie maszyna. Reguluje się swoim tempem. Trzymam kciuki aby szybko udało się zajść🤞mi się teraz udało w 4cs
 
Ja przed pierwszą @ po poronieniu miałam betę 30. Po okresie jakieś dwa tyg miałam 8, moja doktor na kontroli powiedziała że już mam nie powtarzać bo ładnie spada. Organizm to nie maszyna. Reguluje się swoim tempem. Trzymam kciuki aby szybko udało się zajść🤞mi się teraz udało w 4cs
Gratuluję 🙂 dzięki za wpis. Próbujemy dalej, byłam na kontrolnej wizycie. Lekarz powiedział, że wszystko jest ok po poronieniu i przyzwolił na dalsze starania
 
Witam, od razu przejdę do sedna. Jak myślicie, czy po poronieniu i po okresie beta hcg spada do zera? Mialam bete spadkową 26.02.21 139. W dniu 04.03 pojawiła się normalna @ taka jak zawsze. Bety już nie robiłam. Wydaje mi się, że skoro zaczęłam krwawić to całkowicie spadła. Dziś jest 21 dzień cyklu, byłam wczoraj na wizycie kontrolnej po poronieniu, ale póki co nie byłam zbadana. Lekarz zalecił zrobienie bhcg i jutro mam wizytę wraz z badaniem. Co się okazało wynik bhcg z dziś to 9,0 mlU/ml. Wydaje mi się, że nie możliwe jest, aby do tego czasu czyli beta po 3,5 tygodnia z 139 spadła do 9,0. Myślę, że znowu mogłam zajść. A wy jak myślicie?
Anaska, a czy roniłaś samoistnie?
 
reklama
Okazało się, że ciąża pozamaciczna wchłoniła się samoistnie. Na szczęście obyło się bez zabiegu. Potem byłam co chwilę badana i było wszystko ok. W tym cyklu znowu udało mi się zajść w ciążę, bo po tej sytuacji lekarz kazał mi bacznie obserwować sytuacje i gdy tylko spóźniał mi się @ to robiłam test. Wspomnę, ze cykle mam nieregularne. Wyszedł test pozytywny z bladą, ale widoczną kreską. Niestety po kilku godzinach (robiłam test w południe) zaczęły się skurcze, potem plamienie i w nocy już ból był nie do zniesienia, a krwawienie nasiliło się. Silny ból odczuwałam przez dwa dni taki, że nawet nospa nie pomagała. Musiałam wziąść silniejsze leki przeciwbólowe. Na trzeci dzień ból był już słaby, ale dalej odczuwalny. Pod koniec @ zrobiłam test i wyszedł już negatywny.
 
Do góry