reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie brak krwawienia

E

Ewka34

Gość
Hej. 14.01 br poroniłam , byłam w 5/6tyg. Jednakże było to dziwne bo najpierw chlupneło krwią ale taka rozcieńczoną. Coś wyleciało,takie jasnoszare coś, po ok godzinie wyleciało coś dużego ale brązowego jakby brązowy worek pusty długości ok 5 cm żadnej więcej krwi, od tego czasu nic.. Po majowym poronieniu krew lala mi się parę dni a teraz nic.. Lekarz stwierdził poronienie samoistne przez tel nawet nie chciał mnie przyjąć.. Od tego czasu nadal mi niedobrze, bolą mnie piersi i ćmi na okres jak było to w ciąży... Ciekawi mnie czemu to co wyleciało było brązowe a nie krwiste jak poprzednio? Może mialyscie już coś takiego?
 
reklama
Jeśli wyleciało duże jak śliwka mniej więcej to raczej jajo płodowe więc powinno być ok. Ja miałam małe krwawienie po tym jaju a potem.za dwa dni już dalej porządne krwawienie. A USG stwierdzili że wszystko się oczyściło?
 
Może tak być. Ja po ustaniu krwawienia poszłam na kontrolę czy wszystko się oczyściło. Czasami zostają resztki. Ale najczęściej jest to jajo. Dla spokoju może zapisz się na wizytę albo na IP rzeczywiscie
 
Umówiłam sie z ginem na jutro aby sprawdzić czy jest ok.. Nadal brak krwawienia a mdlosci, bóle sutków sie utrzymują,senność ,bóle podbrzusza jak na okres 🙄 zaczęłam myśleć że to co mi wyleciało brązowe to jednak nie dzidzia ,a stary skrzep jakiś sie oderwał 🙄 dowiem sie jutro, oby dał coś abym się oczyściła bo depresja mnie ogarnia 🙄
 
Umówiłam sie z ginem na jutro aby sprawdzić czy jest ok.. Nadal brak krwawienia a mdlosci, bóle sutków sie utrzymują,senność ,bóle podbrzusza jak na okres 🙄 zaczęłam myśleć że to co mi wyleciało brązowe to jednak nie dzidzia ,a stary skrzep jakiś sie oderwał 🙄 dowiem sie jutro, oby dał coś abym się oczyściła bo depresja mnie ogarnia 🙄
Dolegliwości możesz mieć jeszcze przez jakiś czas , to nie jest tak ze wyleciało i organizmu juz wie ze nie ma ciazy ,hormony sie jeszcze utrzymują, ale warto sprawdzić czy sie wszystko oczyściło
 
reklama
Dolegliwości możesz mieć jeszcze przez jakiś czas , to nie jest tak ze wyleciało i organizmu juz wie ze nie ma ciazy ,hormony sie jeszcze utrzymują, ale warto sprawdzić czy sie wszystko oczyściło
Wiem że tak jest, zupełnie inaczej było w maju a inaczej jest teraz, dlatego idę jutro. A jeśli brak krwawienia to pewnie dostanę coś na wywołanie. W maju wyleciało i wszystko minęło szybko..
 
reklama
Do góry