reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie chybione, zatrzymane.

Ja mam już ponad tydzień i nie wiem jaką decyzję podjąć. Nie mam żadnych objawów poronienia, mam za to nadal objawy ciążowe. Natomiast przeczuwałam, że tak będzie. Beta nie najlepiej przyrastała i miałam słaby progesteron.
Myślę, że lepiej na tym etapie wybrać szpital bo to dość duży zarodek. Ja się nie spodziewałam ale mam 35 lat więc liczyłam się z tym. To już 3 moje poronienie. W tym drugie zatrzymane. A bolał cię brzuch i tył pleców ?
 
reklama
Ja ogólnie też bym wybrała szpital. Ja miałam się zgłosić do szpitala, ale dosłownie wieczór wcześniej zaczęło się samo. Szczerze jakby mi ktoś teraz dał wybór to od razu wybrałabym zabieg. Dla mnie poronienie naturalne było strasznym przeżyciem. Bardzo mnie bolało i psychicznie też źle zaniosłam. Poza tym ja i tak musiałam mieć zabieg później.
 
Myślę, że lepiej na tym etapie wybrać szpital bo to dość duży zarodek. Ja się nie spodziewałam ale mam 35 lat więc liczyłam się z tym. To już 3 moje poronienie. W tym drugie zatrzymane. A bolał cię brzuch i tył pleców ?
Bolał, ale tak jak w poprzedniej prawidłowej ciąży.
 
Ja ogólnie też bym wybrała szpital. Ja miałam się zgłosić do szpitala, ale dosłownie wieczór wcześniej zaczęło się samo. Szczerze jakby mi ktoś teraz dał wybór to od razu wybrałabym zabieg. Dla mnie poronienie naturalne było strasznym przeżyciem. Bardzo mnie bolało i psychicznie też źle zaniosłam. Poza tym ja i tak musiałam mieć zabieg później.
W którym to było tygodniu?
 
Myślę, że lepiej na tym etapie wybrać szpital bo to dość duży zarodek. Ja się nie spodziewałam ale mam 35 lat więc liczyłam się z tym. To już 3 moje poronienie. W tym drugie zatrzymane. A bolał cię brzuch i tył pleców ?
Robiłaś jakąś diagnostykę?
 
reklama
Zarodek miał 12 tygodni, czy w 12 tygodniu się dowiedziałaś?
Dowiedziałam się w 12 tygodniu. Mój ówczesny lekarz powiedział, że ocenianie jaki wiek miał zarodek nie jest dokładne i sama wielkość może być myląca, bo po obumarciu zarodek może się zmniejszyć, wchłonąć czy coś takiego. Nie wiem czy tak jest. Taką dostałam info wtedy od lekarza. Już do niego nie chodzę.
 
Do góry