reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie, ciąża biochemiczna dobry lekarz Warszawa

Dołączył(a)
15 Czerwiec 2023
Postów
12
Cześć wszystkim. Potrzebuję namiary na jakiegoś dobrego ginekologa, który pomoże mi znaleźć przyczynę moich problemów z utrzymaniem ciąży. W lipcu tamtego roku poroniłam ( 6 tydz. ) było to poronienie zatrzymane, brak akcji serca. Dostałam tabletki i tak się oczyściłam. Od tamtej pory nie mogłam juz zajsc w ciaze. W tym roku zgłosiłam się do kliniki niepłodności, dostałam zastrzyk na pęknięcie i progesteron. Zrobiłam betę dzień przed spodziewana miesiączka i okazało się że coś tam zatrybilo wyszła 6. Na drugi dzień dostałam normalnie okres. Wczoraj byłam w klinice, ginekolog stwierdził ciążę biochemiczna. Powiedziała, że prawdopodobnie mam słabej jakości komórki jajowe i już mi proponuję in vitro. Dodam jeszcze że nie robiłam żadnych badań typu immunoloiczne czy genetyczne. Ona powiedziała żeby takich badań nie robić, bo nie ma sensu. Czuje, że chce mnie naciągać na to in vitro, a może przyczyna tych poronien jest jakaś inna. Bardzo bym prosiła o podanie namiarów do lekarzy, którzy być może mogli Wam z takimi problemami, nawet nie wiem jakie badania mam zrobić na początek....
 
reklama
Do góry