reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy znasz kubeczek FERTI∙LILY, stworzony dla par, które mają problemy z poczęciem? Teraz możesz kupić go ze zniżką. Natomiast, jeśli z niego korzystałaś, proszę podziel się ze mną opinią Przeczytaj i zdecyduj

Jeśli czujesz zmęczenie, wypalenie i chcesz zadbać o siebie, a nie masz dużo czasu - wpadnij jutro o 10:00 na kawę z uważnością. 15 min. ćwiczeń mindfulness robi zmianę. Zapraszam

reklama

Poronienie , ciąża

Cześć,
Po świętach pozytywne testy ciążowe i według miesiączki 4 tydzień , tydzień później w niedzielę krwawienie i potem 2 dni plamien,tak jakby okres. Mieszkam w Holandii i tutaj nic mi nie pomogą ,już stwierdzili poronienie bez badania,kazali teraz w środę zrobić test ,jeśli będzie pozytywny to mnie zbadają USG ,jeśli nie to poronienie napewno. Czy półtora tygodnia po krwawieniu już hormon może zejść? W sumie nie mam 100 % potwierdzenia że poroniłam ale raczej myślę że tak jest. Wczoraj jeszcze test pozytywny.
Pozdrawiam

Ostatnia edycja:
reklama

olka11135

Fanka BB :)
To zależy jaka była beta - jak niska, to pewnie dość szybko zejdzie.
Jak wyższa to dłużej. Można mieć też jak ja że urośnie 🤷‍♀️

Do góry