reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie, czy ktoś nie doczekał miesiączki i zszedł w ciążę?

I

iizek92

Gość
Dziewczyny mam pytanie czy któraś z was poronila i nie doczekała 1 miesiączki? Chodzi czy zaszła od razu w ciążę po poronieniu.
 
reklama
Rozwiązanie
Lekarz mówił że tak może być, miałam dziś mieć wizytę ale nie ma Wyniku Histpatu i lekarz przełożył wizytę, A już chciała bym wiedzieć czy wszystko ok.
pęcherz w macicy ? w ciąży się pojawia taki jakby pęcherzyk , szkoda że się nie dopytałaś ,ale ja też tak zawsze mam u lekarza ,i potem siedzę na necie i szukam i sobie wkręcam ;)
No właśnie nie wiem powtórzyć muszę badania i przyjść z wynikami do niego. No a co do tego usg to mówi że jajniki czyste i potem pokazał mi na usg że jest pęcherz.
 
reklama
No właśnie nie wiem powtórzyć muszę badania i przyjść z wynikami do niego. No a co do tego usg to mówi że jajniki czyste i potem pokazał mi na usg że jest pęcherz.
Ale pokazał Ci "pęcherz" pokazując jajniki? Może chodziło mu o to, że jest pęcherzyk dominujący co oznacza że owu się zbliża.

Szkoda, że nie dopytałaś bo to tylko takie moje gdybanie.
 
W czwartek zrobiłam test i był juz negatywny.... Ale coś mi nie dawało spokoju, ciągle mi nie dobrze. Zrobiłam dziś test i pokazał 2 kreski... Ja już nic nie wiem nie chce robić bety.
 
W czwartek zrobiłam test i był juz negatywny.... Ale coś mi nie dawało spokoju, ciągle mi nie dobrze. Zrobiłam dziś test i pokazał 2 kreski... Ja już nic nie wiem nie chce robić bety.
Trzymam kciuki Kochana, ja dostałam @ 2 x po lyzeczkowaniu końcówką lipca, teraz działamy i mam nadzieje, ze w końcu tez się nam uda...
 
reklama
Witam. Dowiedziałam się że serce mojego maluszka nie bije 6 grudnia. Byl to 12 tydzień .Miałam źle przeczucie i pojechałam na izbę przyjęć. Okazało się że serce maluszka nie bije już około 3 tygodni. Ciąża zatrzymała się kilka dni po wizycie i potwierdzeniu ze wszystko ok serduszko bilo. 8 grudnia miałam łyżeczkowanie bo farmakologia nie pomogł. Czuje się ogólnie fizycznie bardzo dobrze. Miesiączka się jeszcze nie pojawila. Kochalismy się wczoraj z mężem bez zabezpieczenie zobaczymy co będzie.
 
Do góry