reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie, czy ktoś nie doczekał miesiączki i zszedł w ciążę?

I

iizek92

Gość
Dziewczyny mam pytanie czy któraś z was poronila i nie doczekała 1 miesiączki? Chodzi czy zaszła od razu w ciążę po poronieniu.
 
reklama
Rozwiązanie
Lekarz mówił że tak może być, miałam dziś mieć wizytę ale nie ma Wyniku Histpatu i lekarz przełożył wizytę, A już chciała bym wiedzieć czy wszystko ok.
reklama
Lekarz mówił że tak może być, miałam dziś mieć wizytę ale nie ma Wyniku Histpatu i lekarz przełożył wizytę, A już chciała bym wiedzieć czy wszystko ok.
 
Rozwiązanie
Część dziewczyny. Zaczęłam ronić sama 13 września, jednak mimo tego został przeprowadzony zabieg łyżeczkowania. 5 października byłam na wizycie kontrolnej i mimo braku miesiączki, lekarz dał mi zielone światło i powiedział, ze nie muszę nic czekać, no i nie czekam mam nadzieję, ze juz tej miesiączki nie dostanę :)
 
Część dziewczyny. Zaczęłam ronić sama 13 września, jednak mimo tego został przeprowadzony zabieg łyżeczkowania. 5 października byłam na wizycie kontrolnej i mimo braku miesiączki, lekarz dał mi zielone światło i powiedział, ze nie muszę nic czekać, no i nie czekam mam nadzieję, ze juz tej miesiączki nie dostanę :)
 
reklama
reklama
Do góry