reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie, czy ktoś nie doczekał miesiączki i zszedł w ciążę?

I

iizek92

Gość
Dziewczyny mam pytanie czy któraś z was poronila i nie doczekała 1 miesiączki? Chodzi czy zaszła od razu w ciążę po poronieniu.
 
reklama
Rozwiązanie
Lekarz mówił że tak może być, miałam dziś mieć wizytę ale nie ma Wyniku Histpatu i lekarz przełożył wizytę, A już chciała bym wiedzieć czy wszystko ok.
reklama
My próbowaliśmy codziennie heheh. To trzymam mocno kciuki!!!!!!!!
Czytałam, że nie można za często, bo plemniki sa niedojrzale, ale za rzadko (juz raz w tygodniu źle wpływa na jakość plemników) tez nie dobrze, bo są za stare :D co 2-3dni jest dobrze ;) kiedyś nawet nad tym się nie zastanawiałam ;) teraz staram się nie podchodzić do bliskości jako do robienia, chociaż jest taki plan ;)
W tej straconej ciąży właśnie przed mialam dużo stresu i bylo rzadko i mimo, że się udało odrazu zajść w ciążę, to ze smutnym zakończeniem... i czasem zastanawiam się, czy to rzadko nie miało wpływu...
 
My próbowaliśmy codziennie heheh. To trzymam mocno kciuki!!!!!!!!
jeśli beta była wyska to może się utrzymywać ,najlepiej zrobić bete i sprawdzić czy przyrasta czy maleje , będziesz mieć pewność , ja miesiączkę po poronieniu dostałam dopiero po 36 dniach, i nie udało mi się tak szybko zajść widocznie organizm nie był gotowy
 
Dzień dobry,

16 lipca dostałam krwawienia, pojechałam do szpitala i po ciąży nie było śladu. Mam pytanie kiedy mogę spodziewać się @? Licząc od tego krwawienia 16 czy tak jak miałam normalny okres 5 czerwca? Pozdrawiam
 
Dzień dobry,

16 lipca dostałam krwawienia, pojechałam do szpitala i po ciąży nie było śladu. Mam pytanie kiedy mogę spodziewać się @? Licząc od tego krwawienia 16 czy tak jak miałam normalny okres 5 czerwca? Pozdrawiam
A który to był tydzień ciąży ? bo myślę że liczyć możesz od 16 , ale czy będzie tak jak do tej pory to nie wiadomo , każdy organizm inny, ale jeśli to był początek Ciąży ,to pewnie będzie tak jak było do tej pory w cyklach
 
Dzień dobry,

16 lipca dostałam krwawienia, pojechałam do szpitala i po ciąży nie było śladu. Mam pytanie kiedy mogę spodziewać się @? Licząc od tego krwawienia 16 czy tak jak miałam normalny okres 5 czerwca? Pozdrawiam
Dzień dobry, ja dostałam @wg. cyklu przed stratą i pierwszy dzień krwawienia poronnego liczyłam jako pierwszy cyklu. Czyli u Ciebie od 16.07.
 
Sama nie wiem który tydzień. Ostatnia miesiączka była 5.06. Potem 16 te krwawienie. Beta spadła i w dniu wpisu miałam 0,86. Około 27/29 miałam wrażenie że była owulacji ale 30 u gina na usg nic nie było już widać więc czy to możliwe że już było po owulacji?
 
reklama
pęcherz w macicy ? w ciąży się pojawia taki jakby pęcherzyk , szkoda że się nie dopytałaś ,ale ja też tak zawsze mam u lekarza ,i potem siedzę na necie i szukam i sobie wkręcam ;)
 
Do góry