reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie, czy ktoś nie doczekał miesiączki i zszedł w ciążę?

I

iizek92

Gość
Dziewczyny mam pytanie czy któraś z was poronila i nie doczekała 1 miesiączki? Chodzi czy zaszła od razu w ciążę po poronieniu.
 
reklama
Rozwiązanie
Lekarz mówił że tak może być, miałam dziś mieć wizytę ale nie ma Wyniku Histpatu i lekarz przełożył wizytę, A już chciała bym wiedzieć czy wszystko ok.
reklama
To się cieszę :-) ja nie chcę czekać, mam nadzieję że i nam się uda!
Straciłam wczesną ciąże 3 tyg temu (11 tydz. obumarcie zarodka w 7 tyg.)
Bez zabiegu i farmakologii. Krwawienie trwało około 10 dni. Nie zabezbieczamy się.
Nie dostałam jeszcze @, we wtorek idę do lekarza.
Jeżeli mam liczyć cykl od straty, to @ powinien przyjść za ok. tydzień.
Tez chciałbym żeby udało się już teraz...
Bardzo Ci dziękuję za ten temat....ja obawiałam się go poruszyć...
 
Straciłam wczesną ciąże 3 tyg temu (11 tydz. obumarcie zarodka w 7 tyg.)
Bez zabiegu i farmakologii. Krwawienie trwało około 10 dni. Nie zabezbieczamy się.
Nie dostałam jeszcze @, we wtorek idę do lekarza.
Jeżeli mam liczyć cykl od straty, to @ powinien przyjść za ok. tydzień.
Tez chciałbym żeby udało się już teraz...
Bardzo Ci dziękuję za ten temat....ja obawiałam się go poruszyć...
Ja w poniedziałek po 8 miałam lyzeczkowanie.... Lezalam od piątku w szpitalu, lekarz chciał żeby samo poszło że względu że miałam wcześniej 2cc jednak się nie udało. Ogólnie straciłam ciążę w 7 tygodniu... Strasznie to przeszłam...
 
Ja w poniedziałek po 8 miałam lyzeczkowanie.... Lezalam od piątku w szpitalu, lekarz chciał żeby samo poszło że względu że miałam wcześniej 2cc jednak się nie udało. Ogólnie straciłam ciążę w 7 tygodniu... Strasznie to przeszłam...
Ja byłam w strasznym stanie psychicznym... Mam jedno dziecko, też jestem po CC, nigdy nie poronilam...
Byłam umówiona z lekarzem do szpitala na zabieg, nie zdążyłam... Chociaż tyle, że fizycznie bez komplikacji i, że nie musiałam być w szpitalu....
po tym chcę jeszcze bardziej urodzić zdrowe dziecko, być w zdrowej ciąży...
 
Ja byłam w strasznym stanie psychicznym... Mam jedno dziecko, też jestem po CC, nigdy nie poronilam...
Byłam umówiona z lekarzem do szpitala na zabieg, nie zdążyłam... Chociaż tyle, że fizycznie bez komplikacji i, że nie musiałam być w szpitalu....
po tym chcę jeszcze bardziej urodzić zdrowe dziecko, być w zdrowej ciąży...
A robiłaś może już jakiś test? Ile dni od lyzeczkowania odczekalas że współżyciem?
 
A robiłaś może już jakiś test? Ile dni od lyzeczkowania odczekalas że współżyciem?
Kochana, nie miałam lyzeczkowania.
Zbliżenie było po ustaniu krwawienia.
Ja myślę, że miałam owu. chociaż nie robiłam testów, tylko z obserwacji ciała mam podejrzenia, że owu. była. Testów ciążowych też nie robiłam, czekam na cud... Im później się dowiem, może lepiej... Po prostu nie zabezpieczamy się i co ma być, to będzie.
 
Kochana, nie miałam lyzeczkowania.
Zbliżenie było po ustaniu krwawienia.
Ja myślę, że miałam owu. chociaż nie robiłam testów, tylko z obserwacji ciała mam podejrzenia, że owu. była. Testów ciążowych też nie robiłam, czekam na cud... Im później się dowiem, może lepiej... Po prostu nie zabezpieczamy się i co ma być, to będzie.
Matko no tak, przepraszam nie doczytalalam...
 
Jeśli po wizycie kontrolnej po poronieniu lekarz nie widzi przeciwwskazań to czemu nie. Warto próbować tym bardziej, że po poronieniu organizm jest bardziej nastawiony na ciąże :)
 
reklama
Do góry