reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie czy nie ?

Kasiula28_

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Sierpień 2019
Postów
56
Witam . Robiąc beta Hcg miałam podniesione i od 12 urosło do 400 ,dzisiaj miałam plamienie pojechałam do ginekologa po usg stwierdził że macica jest pusta ze nie widzi ciazy i nawey jej nie było. Moje pytanie brzmi skąd taka beta? Bo pytając lekarza nie dostałam odpowiedzi. Endymetrium mam 11,30 . Czy to mogło być poronienie czy naprawdę nie było nawet tej ciąży?
 
reklama
Przy becie 400 nic się nie zobaczy na usg. Jednak skoro robiłaś ja w poniedziałek a dzisiaj lekarz nic nie widział na usg to może być coś nie tak. Endometrium dosyć cienkie, raczej takie jak przy owulacji a nie ciąży. Idź do innego lekarza na cito bo może być pozamaciczna.
 
reklama
A czy talia grubość 11,33 to dużo czy mało bo lekarz powiedział że powinno być 14
No właśnie endometrium 11 mm to trochę mało. Ale też bez paniki, mógł niedokładnie zmierzyć skoro tak chciał Cię postraszyć.
A jeśli chodzi o Twoja betę, to dzisiaj masz prawdopodobnie coś około 1000. Przy takiej ilości rzadko coś widać.

Na Twoim miejscu zrobiłabym znowu betę dla spokoju ducha.

I nie stresuj się. Wiem, że łatwo powiedzieć. Ale też już trochę przeżyłam i w tym wszystkim najbardziej sobie zarzucam, że żyłam w ciągłym lęku ...
 
Endometrium cienkie ? moje w tej ciąży miało 6 i ciąża się utrzymała , u mnie było widać czarną kropkę przy becie 500 ,choć fakt że musiał się naszukać , myślę że lekarz troszkę Cię olał , tym bardziej że nie wytłumaczył ,jak to możliwe że beta była a ciąży nie , idź do kogoś innego i zrób bete
 
Witam . Robiąc beta Hcg miałam podniesione i od 12 urosło do 400 ,dzisiaj miałam plamienie pojechałam do ginekologa po usg stwierdził że macica jest pusta ze nie widzi ciazy i nawey jej nie było. Moje pytanie brzmi skąd taka beta? Bo pytając lekarza nie dostałam odpowiedzi. Endymetrium mam 11,30 . Czy to mogło być poronienie czy naprawdę nie było nawet tej ciąży?
[/Qprxy
A który masz tydzień ? nie możliwe żeby przy takiej becie nie było ciąży , może za młoda ciąża , albo biochemiczna ,kurde albo jakiś zaśniad , przy poronieniu miałabyś krwawienie , a nie plamienie ,a czy teraz robiłaś sobie bete ? żeby sprawdzić czy jest?
Ja przy ciazy biohemicznej mialam mega krwawienie..fakt trwalo 3 dni ale odrazu bylo obfite..byly skurcze przy tym tez...ale pewnie kazdy inaczej by przechodzil
 
U mnie narazie tylko plamienie jasno brązowe, bez boli lekki ukłucia czasem tylko . Lekarz powiedział że jeśli beta w poniedziałek będzie wyższa to trzeba szukać pozamaciczne bo w macicy nie ma .
 
U mnie narazie tylko plamienie jasno brązowe, bez boli lekki ukłucia czasem tylko . Lekarz powiedział że jeśli beta w poniedziałek będzie wyższa to trzeba szukać pozamaciczne bo w macicy nie ma .
Moim zdaniem jeżeli beta roslaby ok to nie ma bata, żeby lekarz dzisiaj nic nie zobaczył. Więc albo miał kiepski sprzęt, albo ciąża jest gdzie indziej.
 
U mnie narazie tylko plamienie jasno brązowe, bez boli lekki ukłucia czasem tylko . Lekarz powiedział że jeśli beta w poniedziałek będzie wyższa to trzeba szukać pozamaciczne bo w macicy nie ma .
daj znac jaki masz wynik ...koniecznie..mozliwe ze lekarz miał slabszy sprzet i nic nie widac
Więc czekamy do poniedzialku❤
 
reklama
Do góry