reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienie- czy to boli? Błagam o rady

Magdusia88

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
U mnie zaczęło się od krwawienia, pojechałam na izbę przyjęć i tam poroniłam kilka godzin później. Ciaza rozwijała się prawidłowo. Dzidziuś żył do końca. Wzieli mnie na zabieg, bo bardzo krwawiłam a to był już koniec 12 tygodnia.

Drugi raz zaraz po zrobionym teście pojawiły się malutkie różowe plamienia. Po 8 dniach pojawił się pęcherzyk ciążowy i lekarz zbadał betaHCG, ale była już na poziomie 20 i na następny dzień rano dostałam krwawienia.

Poronienie to proces. Nie wiem jaka masz bete, ale musi byc niska, żeby zaczęło się krwawienie.

reklama

Drine

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
U mnie zaczęło się od krwawienia, pojechałam na izbę przyjęć i tam poroniłam kilka godzin później. Ciaza rozwijała się prawidłowo. Dzidziuś żył do końca. Wzieli mnie na zabieg, bo bardzo krwawiłam a to był już koniec 12 tygodnia.

Drugi raz zaraz po zrobionym teście pojawiły się malutkie różowe plamienia. Po 8 dniach pojawił się pęcherzyk ciążowy i lekarz zbadał betaHCG, ale była już na poziomie 20 i na następny dzień rano dostałam krwawienia.

Poronienie to proces. Nie wiem jaka masz bete, ale musi byc niska, żeby zaczęło się krwawienie.
Ostatni pomiar to 12000... z dzisiaj jeszcze czekam ale lekarz mówił ze nie powinna spaść a delikatnie urosnąć. Mówiła ze moja ciążę teraz sztucznie podtrzymują leki ale ze zarodek sie nie rozwinie. Nie przy takim przyroscie bety. Dzisiaj odstawiłam Duphaston, miałam juz wcześniej plamienia (najpierw brązowe 3 dni a po kilku dniach rozowe tez 2-3 dni). Mówiła ze skoro były plamienia to możemy odstawić lek i spróbować poczekać na samoistne. Jak się nie uda to w poniedziałek szpital. Strasznie się boje tych tabletek. Czytalam ze dziewczyny strasznie cierpią po tym. Ja mam tak niski próg bolu... jak mam okres to nie obejdzie się bez przeciwbólowych i to w dużych dawkach....

Magdusia88

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wydaje mi się że to potrwa o wiele dłużej niż do poniedziałku. Ale jak dostaniesz leki i będzie bolało to nie bój się prosić o przeciwbólowe. Ja wzięłam ze strachu paracetamol, żeby nie bolało. Wiele przeszłaś, nie musisz bać się o ból. Miej przygotowane tabletki na wszelki wypadek, jak coś będzie sie zaczynało to weź po prostu. Chociaż na tym etapie możesz sobie pomoc

Drine

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja też wolałabym w domu. Bez tabletek bez niepotrzebnego stresu. Pytanie czy to sie uda do weekendu bo jeśli nie w poniedziałek jadę do szpitala na tabletki. Dopiero dzisiaj odstawiłam duphaston. Czyli nie ronilas po tabletkach tylko od razu zrobili lyzeczkowanie? A ten drugi raz w domu sama?
Czy ktoś jeszcze mógłby sie podzielić swoim doświadczeniem?

Foka_szara

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Moja beta bardzo wolno przyrastała i trochę to trwało zanim zaczęło się krwawienie. Nie robiłam badań co 2 dni, ale gdzieś musiał nastąpić spadek i wtedy zaczęło się krwawienie. Wydaje mi się, że do poniedziałku u ciebie nic nie ruszy. Ja miałam niskie wartości a i tak to było rozciągnięte w czasie. Nie chcę tego rozgrzebywać i szukać i czytać swoich poprzednich postów, ale z tego co pamiętam to krwawienie zapowiadały lekkie bóle jak przed okresem, ale u każdego może być inaczej. Nawet powiem, że było to wszystko mniej bolesne niż zwykły okres wręcz powiedziałbym, że było "lajtowo". Wszystko oczyściło się samo...

Ostatnia edycja:

Mała111

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja poroniłam samoistnie, w domu. Miałam tylko delikatne skurcze brzucha i to tylko co jakiś czas. Wszystko trwało parę godzin.
Bóli nie było ale krwawienie było bardzo obfite, ciekło jak z kranu 🙄

reklama
Rozwiązania
0
Hej ja też poroniłam (14tc)w sobotę 25. 07 ogólnie ciąża prawidłowo się rozwijała we wtorek na wizycie też wszystko ok a w sobotę dostalam delikatnych skurczy i nawet się tym nie przejmowałam bo to były takie jak na rozszerzenie macicy czyli normalne a wieczorem odeszły mi wody i już było za późno musiałam urodzić normalnie a później zabieg łyżeczkowania. Dodam że byłam w ciąży i miałam spirale bo nie planowaliśmy dzieci bo mamy 2 chłopaków ale na dzień dzisiejszy chce zajść jeszcze w ciążę...

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K Pęcherzyk ciążowy 7.7mm 6 tydzien. Potrzebuję porady 7
karolciaaa29 Prawdopodobienstwo poronienia Ciąża, poród, połóg 9
M Plamienia we wczesnej ciąży Ciąża, poród, połóg 22
D Poronienie 2 razy pod rząd Potrzebuję porady 23
M Pomocy! Brak zarodka, duży pęcherzyk żółciowy Potrzebuję porady 63
C Dziwne poronienie/nieporonienie - potrzebne wsparcie Ciąża, poród, połóg 6
S Niska beta - czekam na poronienie Staramy się 5
justyska3110 Poronienie Wrocław Potrzebuję porady 2
E Proszę o pomoc. Poronienie? Staramy się 27
M Wielka niewiadoma - czy czekam na poronienie? Ciąża, poród, połóg 30
IsabellaW Wczesne poronienie ? Potrzebuję porady 9
K Ciąża od razu po poronieniu, kolejne poronienie i torbiele jajników Ciąża po poronieniu 59
K Poronienie samoistne i dziwne wyniki bety Staramy się 15
L Poronienie Potrzebuję porady 23
angelika.zima5 Poronienie Zagrażające Październikowe mamy 2020 7
G Ciaza po poronieniu wczesnym, plamienia? Potrzebuję porady 20
P Plamienia o nieznanej przyczynie- czy jest szansa na ciąże? Ciąża po poronieniu 13
Ania936 Książki po poronieniu Ciąża po poronieniu 10
M Życie po poronieniu Potrzebuję porady 2
Ania936 Przyjęcie do szpitala na łyżeczkowanie Poronienia 12
Ani86 Niski przyrost BHCG Potrzebuję porady 14
A ( Poronienie w styczniu) Negatywny test, @ brak + dziwne bardzo skape plamienie Potrzebuję porady 8
S Poronienie - pobyt w szpitalu, ile? Potrzebuję porady 13
I Czekanie na poronienie samoistne Potrzebuję porady 5
M Poronienie a pcos Potrzebuję porady 1
Misi.misi Kolejna ciąża po poronieniu zatrzymanym w 23 tygodniu Ciąża po poronieniu 16
M Poronienie a nieregularny okres Potrzebuję porady 5
Marta200x Drugie poronienie Potrzebuję porady 5
J Kiedy do ginekologa? Który to tydzień ciąży? Potrzebuję porady 11
K Poronienie Potrzebuję porady 3
marina7 Poronienie w II trymestrze Poronienia 22
A Poronienie Potrzebuję porady 26
E Ile trwa poronienie Potrzebuję porady 60
Wiktoria_W Pytanie do dziewczyn które przeżyły poronienie Potrzebuję porady 34
D Ciąża czy poronienie? Potrzebuję porady 9
K Poronienie, a starania. Potrzebuję porady 5
N Badania genetyczne Potrzebuję porady 1
MalyGosc Skoki beta hcg Potrzebuję porady 9