reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie drastyczne zdjecie

Dołączył(a)
3 Listopad 2023
Postów
6
Witam. 10 tydzień ciąży. Krwiak poimplatacyjny. Pojawiło się krwawienie. Od razu izba, gdzie mnie zbyli i nazwali histeryczka. Dzisiaj mocny bol brzucha stały i bol plecow. Mocne krwawienie i dwa razy wyleciało ze mnie coś w formie galarety. Dorzucam drastyczne zdjęcie. Czekam na partnera i jedziemy na pogotowie. Ale to jak już dwa razy zostałam potraktowana powoduje we mnie jeszcze większy lęk. Waszym zdaniem mogło to być poronienie i czy mogę złożyć skargę na izbę jeśli doszło do najgorszego? Zobacz załącznik 1581652Zobacz załącznik 1581652
 
reklama
Witam. 10 tydzień ciąży. Krwiak poimplatacyjny. Pojawiło się krwawienie. Od razu izba, gdzie mnie zbyli i nazwali histeryczka. Dzisiaj mocny bol brzucha stały i bol plecow. Mocne krwawienie i dwa razy wyleciało ze mnie coś w formie galarety. Dorzucam drastyczne zdjęcie. Czekam na partnera i jedziemy na pogotowie. Ale to jak już dwa razy zostałam potraktowana powoduje we mnie jeszcze większy lęk. Waszym zdaniem mogło to być poronienie i czy mogę złożyć skargę na izbę jeśli doszło do najgorszego? Zobacz załącznik 1581652Zobacz załącznik 1581652
 

Załączniki

  • 20231103_095627.jpg
    20231103_095627.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 2 051
Bardzo możliwe, że to poronienie. Nawet więcej jak pewne. Jeżeli masz możliwość to włóż to do pojemnika i zalej solą fizjologiczna. Szpital powinien zrobić badanie hist-pat. Może wtedy okresla co było przyczyna. Jeżeli nie chcesz jechać na pogotowie to umów się do lekarza na wizytę. A jak zostałaś potraktowana? Co dokładnie się wydarzyło? Wiesz, na poronienie czasami nie ma rady, więc obwinianie szpitala nie wiem czy jest dobrą drogą.
 
Bardzo możliwe, że to poronienie. Nawet więcej jak pewne. Jeżeli masz możliwość to włóż to do pojemnika i zalej solą fizjologiczna. Szpital powinien zrobić badanie hist-pat. Może wtedy okresla co było przyczyna. Jeżeli nie chcesz jechać na pogotowie to umów się do lekarza na wizytę. A jak zostałaś potraktowana? Co dokładnie się wydarzyło? Wiesz, na poronienie czasami nie ma rady, więc obwinianie szpitala nie wiem czy jest dobrą drogą.
Mi lekarz mówi że z badania hist-pat bardzo rzadko wychodzi przyczyną. Najlepiej zabezpieczyć jak pisałaś solą, i zlecić prywatnie badanie przyczyny materiału, wtedy okaże się czy była wada płodu jak np zd. Podstawowe badanie określą wady podobnie jak nietypowych podczas prenatalnych, ale jak się zrobi z mikromacierza to mają bardzo duże szanse na znalezienie przyczyny.
Co do zażalenia,może jak najbardziej zgłosić, najlepiej od razu do rzecznika praw pacjenta. Mnie się udało wygrać, i udowodnić że szpital mocno zawinił, taka wygrana dala.mi największe poczucie spokoju.
 
Witam. 10 tydzień ciąży. Krwiak poimplatacyjny. Pojawiło się krwawienie. Od razu izba, gdzie mnie zbyli i nazwali histeryczka. Dzisiaj mocny bol brzucha stały i bol plecow. Mocne krwawienie i dwa razy wyleciało ze mnie coś w formie galarety. Dorzucam drastyczne zdjęcie. Czekam na partnera i jedziemy na pogotowie. Ale to jak już dwa razy zostałam potraktowana powoduje we mnie jeszcze większy lęk. Waszym zdaniem mogło to być poronienie i czy mogę złożyć skargę na izbę jeśli doszło do najgorszego? Zobacz załącznik 1581652Zobacz załącznik 1581652
Ja miałam identyczną sytuację, wyleciał ze mnie kawałek skrzepu, tylko, że u mnie to był krwiak, który się sam oczyścił.
 
reklama
Zawieź tam, gdzie Cię zbyli. Niech się tłumaczą teraz. Ja też poroniłam i myślę, że gdyby mi dali wcześniej progesteron, to mogłoby być inaczej. Teraz musiałam wziąć tabletkę na oczyszczanie macicy, bo wszystko się odkleiło, ale zostało w środku. Opadłam z całej energii. :( Wybierałam już imiona i dupa.
 
reklama
Do góry