reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie i kiedy starania ...

reklama
My już obiliśmy się o genetyka choć mój lekarz ginekolog i drugi z którym to konsultowałam stwierdzili, że raczej nic z genetyki to nie jest ale obaj na wszelki wypadek kazali sprawdzić...nie powiem, bo w tym przypadku podoba mi się to podejście...w moim przypadku lepiej chyba dmuchać na zimne, bo 3 raz to chyba bym już na wariatkowo trafiła...6 tygodni czeka się na wyniki...więc czekamy do końca sierpnia...najgorsze dla mnie jest to, że nie wiadomo czemu to się przytrafia...walczę teraz jeszcze. moimi zatokami żeby je wyleczyć porządnie przed zajściem w ciążę...
Czy któraś z Was miała tak, że ma jedno zdrowe dziecko, a przy drugim okazało się że coś z genetyki wyszło?
 
Odebrałam w końcu badania toxo robione ponownie po Rovamicine.

I w ogóle nie wiem o co chodzi.
Czy któraś jest w stanie zinterpretować wyniki ? Wizyta dopiero za tydzień nie wytrzymam tyle. Na necie różne różności można wyczytać...

Proszę pomóżcie!

1563904758246.jpeg
1563904782096.jpeg
 
No ja expertem nie jestem ,ale to chyba nadal jest do leczenia ,wygląda na świeżą, bo wartości są naprawdę wysokie ,ale zobaczysz co Ci lekarz powie
 
reklama
Do góry