reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie i kiedy starania ...

Przechodzilam przez to samo na początku września :( bardzo Ci współczuję i wiem co przeżywasz.
U mnie poronienie było wywoływane, a na trzeci dzień skończyło się łyżeczkowaniem bo nie wszystko się "oczyścilo" Jestem już po wizycie kontrolnej i teoretycznie wszystko ładnie się zagoilo mam już pierwszy @ po. Przeciwwskazań nie ma ale lekarz jednak zalecił odczekać dwa cykle.
 
reklama
To mi zalecił ginekolog,ponadto byłam skierowana do poradni zaburzeń krzepnięcia i poradni genetycznej i wszystko ok. Pomimo tego acard i luteina przy trzeciej ciazy.

Mi lekarz też zapisał luteine w razie ciąży zacząć brać. Przy następnej wizycie pójdę już z wynikami i zobaczymy.
@Kasiulek77 strach zawsze będzie po stracie niestety... Cieszę się że się udało i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze
 
Ja poroniłam 12 października w 7 tygodniu. Na częściej samoistnie się wszystko oczyściło. Staraliśmy się z mężem 5 miesięcy i co ciekawe zaskoczyło po 2 tygodniach od zaczęcia brania ovarinu. Biorę go cały czas, tak samo pregne start. Tylko jeszcze nie dostałam miesiączki i tak zastanawiam się czy jest możliwe żebym miała już owulację (a co ważniejsze-byla w ciąży)??? Ponieważ robiłam testy owulacyjne i w dwa dni były pozytywne. Na testy ciążowe jest jeszcze za wcześnie.
 
Hej Dziewczyny! Ja również 5tc samoistne, rok temu pozamaciczna. Krwawię i krwawię od 22.09, mocniej od 28.09 - naprawdę było bardziej intensywnie i wg mnie zaczęło się poronienie to właściwe. Byłam na USG z zaznaczeniem poronienia , wszystko Ok,uff. Pytanie mam-ile jeszcze mogę krwawić? Tydzień? Dostaje już szału:/ trochę tez zagubiłam się w mierzeniu cyklu-jak to u Was było? Nie wiem zupełnie jak długo potrwa krwawienie, kiedy mam spodziewać się następnej miesiączki, nawet nie mysle o śledzeniu dni płodnych:) to się niezłe teraz popieprzylo;) będę wdzięczna za info z życia od Was :)
 
Hej Dziewczyny! Ja również 5tc samoistne, rok temu pozamaciczna. Krwawię i krwawię od 22.09, mocniej od 28.09 - naprawdę było bardziej intensywnie i wg mnie zaczęło się poronienie to właściwe. Byłam na USG z zaznaczeniem poronienia , wszystko Ok,uff. Pytanie mam-ile jeszcze mogę krwawić? Tydzień? Dostaje już szału:/ trochę tez zagubiłam się w mierzeniu cyklu-jak to u Was było? Nie wiem zupełnie jak długo potrwa krwawienie, kiedy mam spodziewać się następnej miesiączki, nawet nie mysle o śledzeniu dni płodnych:) to się niezłe teraz popieprzylo;) będę wdzięczna za info z życia od Was :)
Ja po krwawieniu samoistnym krwawilam 6 tygodni. I to bylo w porzadku bo bylam pod opieka lekarza. W 2 cyklu po poronieniu zaszlam w ciążę więc roznie to bywa, u roznych osob.... Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty ale lepiej dla organizmu jak wyczysci sie sam, nawet jesli trwa to bardzo dlugo wiec cierpliwosci...
 
Ja po krwawieniu samoistnym krwawilam 6 tygodni. I to bylo w porzadku bo bylam pod opieka lekarza. W 2 cyklu po poronieniu zaszlam w ciążę więc roznie to bywa, u roznych osob.... Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty ale lepiej dla organizmu jak wyczysci sie sam, nawet jesli trwa to bardzo dlugo wiec cierpliwosci...
Dziękuje Ci za informacje człowiek jednak trochę się denerwuje czy to powinno aż tak długo trwać .. oczywiście super ze organizm sam się czyści! Mialam nadzieje ze tez w końcu nam się uda, już teraz miałam nadzieje bo od pozamacicznej minął już rok a tu jednak wyszło jak wyszło
 
Dzisiaj byłam u lekarza, bo to krwawienie nawet się nie zmniejsza. Przepisał cyclonamine. Kontrola w piątek. Mam nadzieje, ze pomoże, inaczej czeka jednak zabieg wyłyżeczkowania.
 
reklama
Dzisiaj byłam u lekarza, bo to krwawienie nawet się nie zmniejsza. Przepisał cyclonamine. Kontrola w piątek. Mam nadzieje, ze pomoże, inaczej czeka jednak zabieg wyłyżeczkowania.
Idz do innego lekarza. U mnie moj lekarz "starej daty" tez zalecal lyzeczkowanie. Poszlam skonsultowac to z innym i okazalo sie ze endometrium jest tak male ze nie ma czego lyzeczkowac....
 
Do góry