reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie i kiedy starania ...

Idz do innego lekarza. U mnie moj lekarz "starej daty" tez zalecal lyzeczkowanie. Poszlam skonsultowac to z innym i okazalo sie ze endometrium jest tak male ze nie ma czego lyzeczkowac....
tak tez rozmawiałam z mężem. Po pozamacicznej chodzę rownolegle do drugiego lekarza co pół roku do kontroli wiec jutro dzwonię i się umawiam na możliwie najbliższy termin!
Ale miałaś wyczucie - ten dr co u niego dzisiaj byłam ma z 80lat;) jest spokojny i wyważony, odpowiada na pytania i zawsze Cię wciśnie jak jest w pracy jak potrzebujesz. Za to go cenie ale druga konsultacje zrobie z pewnością bo to za poważna decyzja. Mam nadzieje tylko ze cyclinamine mi pomoże!
Dzięki!
 
reklama
tak tez rozmawiałam z mężem. Po pozamacicznej chodzę rownolegle do drugiego lekarza co pół roku do kontroli wiec jutro dzwonię i się umawiam na możliwie najbliższy termin!
Ale miałaś wyczucie - ten dr co u niego dzisiaj byłam ma z 80lat;) jest spokojny i wyważony, odpowiada na pytania i zawsze Cię wciśnie jak jest w pracy jak potrzebujesz. Za to go cenie ale druga konsultacje zrobie z pewnością bo to za poważna decyzja. Mam nadzieje tylko ze cyclinamine mi pomoże!
Dzięki!
Ja nie mialam zadnych lekow i krwawilam ponad 6 tyg. Wszyscy sie dziwili czemu tak dlugo ale uniknelam lyzeczkowania i dzieki temu szybko zaszlam w ciążę. Daj znac co Ci powie ten drugi lekarz. Powodzenia :*
 
Dziewczyny a jak wyglądała wasza pierwsza miesiączka po poronieniu? Moje oczyszczanie trwało 5-6 dni ale było obfite. Dziś dostałam plamienia bo ciężko to nazwać miesiączka.
 
Daj znac co Ci powie ten drugi lekarz. Powodzenia :*
Byłam 16.11 u lekarza nr 1 -> stwierdził ze to krwawienie jest juz ciemniejsze i że zaczyna mi sie okres, ale na wszelki wypadek mam sie pojawic za tydzien -dwa. Dał skierowanie na usg jakby było cos nie tak
Wczoraj 22.11 bylam u lekarza 2, tego alternatywnego-> zrobił usg i wyszło ze mam obustronne cysty po 4 cm. Kazał zrobić Bete, aby na wszelki wypadek , choc to ponoć mało prawdopodobne, wykluczyć ciąże zaśniadową-> na szczescie wynik 112 :)!! z tego przynajmniej sie ciesze :)
Dostałam na 10 dni 2x1 Duph*on, po ktorym mam dostac porządny okres.
Mam sie zjawić za 2 miesiace, wtedy zaplanuje jakieś inne podejście do zaciązenia, aby nie było takich sytuacji.
Zdjecie moich "pięknosci"poniżej
IMG_3982.JPG
 

Załączniki

  • IMG_3982.JPG
    IMG_3982.JPG
    45,6 KB · Wyświetleń: 187
Byłam 16.11 u lekarza nr 1 -> stwierdził ze to krwawienie jest juz ciemniejsze i że zaczyna mi sie okres, ale na wszelki wypadek mam sie pojawic za tydzien -dwa. Dał skierowanie na usg jakby było cos nie tak
Wczoraj 22.11 bylam u lekarza 2, tego alternatywnego-> zrobił usg i wyszło ze mam obustronne cysty po 4 cm. Kazał zrobić Bete, aby na wszelki wypadek , choc to ponoć mało prawdopodobne, wykluczyć ciąże zaśniadową-> na szczescie wynik 112 :)!! z tego przynajmniej sie ciesze :)
Dostałam na 10 dni 2x1 Duph*on, po ktorym mam dostac porządny okres.
Mam sie zjawić za 2 miesiace, wtedy zaplanuje jakieś inne podejście do zaciązenia, aby nie było takich sytuacji.
Zdjecie moich "pięknosci"poniżej
Zobacz załącznik 918960
Daj znac jak dostaniesz okres. Trzymam kciuki za szybkie dwie kreseczki i zdrową ciążę :) Ja za niedlugo zwalniam brzuszek więc mogę Ci oddac ;)
 
Daj znac jak dostaniesz okres. Trzymam kciuki za szybkie dwie kreseczki i zdrową ciążę :) Ja za niedlugo zwalniam brzuszek więc mogę Ci oddac ;)
No dostałam okres wywołany przez Dufaston zgodnie z ulotka-2 dni po odstawieniu. Bylam 8 dni poźniej na USG w Luxmedzie (mialam skierowanie extra), torbiele znikneły:) czyli dufaston zrobił swoje.
Ale!! nadal plamie!! rozmawiałam z lekarzem- kazał zrobic Bete-> nadal wynik pozytywny teraz 52, wczesniej ponad 100. Powtórze to na tygodniu czy dalej spada. Ponoc krwawienie moze byc tego powodem, bo beta nadal krazy. Endometrium 4mm, nie ma co krwawic , tam juz nic nie ma. Potwierdzone za kazdym razem na USG, ktorych od poronienia mialam 3 albo 4.
Takiego przypadku w internetach to jeszcze nie było. Mam dosc - producenci podpasek zrobili na mnie wynik sprzedazy
dzieki za słowa otuchy!!
 
No dostałam okres wywołany przez Dufaston zgodnie z ulotka-2 dni po odstawieniu. Bylam 8 dni poźniej na USG w Luxmedzie (mialam skierowanie extra), torbiele znikneły:) czyli dufaston zrobił swoje.
Ale!! nadal plamie!! rozmawiałam z lekarzem- kazał zrobic Bete-> nadal wynik pozytywny teraz 52, wczesniej ponad 100. Powtórze to na tygodniu czy dalej spada. Ponoc krwawienie moze byc tego powodem, bo beta nadal krazy. Endometrium 4mm, nie ma co krwawic , tam juz nic nie ma. Potwierdzone za kazdym razem na USG, ktorych od poronienia mialam 3 albo 4.
Takiego przypadku w internetach to jeszcze nie było. Mam dosc - producenci podpasek zrobili na mnie wynik sprzedazy
dzieki za słowa otuchy!!
To ile juz u Ciebie trwa krwawienie?
 
Ja miałam nieprawidlowe przyrosty bety i bardzo niskie te wartości od samego poczatku A w ciazy powinnam być 6 tygodni A na usg nic nie bylo widac. Skierowania na patologie ciazy, na IP bo podejrzewali ciaze pozamaciczna. Wszystko od plamienia się zaczęło brązowego jakby kawa z mlekiem :/ A TA beta rosła I rosła powoli - to mnie przerazalo. Po tygodniu plamienia w koncu dostalam krwawienia, nie bylo ono obfite lecz takie normalne. Znowu się wybrałam na IP zeby sprawdzić o co chodzi bo strasznie mnie bolał lewy bok na samym dole i jak zostawilam normalne miesiaczki to nigdy nie czułam takiego bolu, do tego twardnienie brzucha :( pobrali bete i ze 131 na 116 spadła. Ucieszyłam się w sumie ze pobyt w szpitalu i zabieg mnie ominie bo już cos sugerowali. Dzisiaj powtorzylam krew zeby sie upewnić czy spada nadal . Lekarz uznał w szpitalu ze to opóźniona miesiaczka bo ciaza przestała sie rozwijac. Mam jeszcze isc na kontrole do lekarza ale dopiero po swietach bo mam po prostu dosc. Myślicie że po ciazy biochemicznej mozna starać się od razu o dziecko? Szczerze mówiąc mega sie boje i chyba do końca mi to w glowie utkwi ;((
 
reklama
To ile juz u Ciebie trwa krwawienie?
Zaczęło się planieniem 22.10, 27.10 poroniłam-dużo większe krwawienie. Trochę to już trwa. Mam wrażenie ze beta po prostu nadal wychodzi pozytywna i stad krwawienie. Lub/oraz mimo wszystko nie oczyściłam się zupełnie, a to co pozostało nie jest widoczne na usg już , zbyt małe.. Mimo wszystko czuje ze mam owulacje -mino krwawienia pobolewal mnie jajnik i jednak wydzielina z krwią bardziej ciągnąca ze się tak wyrażę ;) poczekam jeszcze 2 tyg, powinien przyjść okres. Jak to nie pomoże to i tak w styczniu miałam zgłosić soe na kontrol. Meczy mnie to wszystko, zwłaszcza psychicznie..oby z Nowym Rokiem nowym krokiem :) Jak u Ciebie Marta? To już chyba końcówka ??? :) :) :)
 
Do góry