reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie - jak długo krwawienie

reklama
idź do trzeciego lekarza ja po poronieniu samoistnym krwawiłam tydzień za to w pewnym momencie po pierwszym porodzie dostałam okres , który niby się skończył ale codziennie plamiłam dostałam kolejny trwał 4 tygodnie w końcu miałam łyżeczkowanie okazało się że mam SILNY STAN ZAPALNY MACICY Z ROPNA WYDZIELINĄ pisze nie po to by cie straszyć ale trzy tygodnie silnego krwawienia to długo i lepiej to sprawdzić
 
Jeżeli był już pęcherzyk to nie zawsze samoistnie organizm się oczyści lepiej iść na czyszczenie do szpitala Ja też miałam zabieg ale poroniłam w 9 tygodniu i lekarz powiedział że konieczne jest czyszczenie jak tylko w usg widoczny jest już pęcherzyk I do zabiegu potwornie krwawiłam a potem jeszcze około tygodnia i wszystko wróciło do normy Natomiast gdy poroniłam też w 5 tygodniu przy czym beta hcg była na poziomie 679 i nie było wtedy widać pęcherzyka to dostałam krwawienia jak przy normalnej miesiączce i wszystko oczyścił się samo
Na twoim miejscu zgłosiłabym się nawet na izbę przyjęć lub poszła jak najszybciej do lekarza
 
Czas krwawienia to kwestia indywidualna. Przeważnie to czas trwania naszej miesiączki. Jeśli krwawisz tak długo i intensywnie powinnaś zgłosić się do lekarza !!!
Pozdrawiam
 
Witajcie. 29 grudnia poronilam ciąże w 5tc. Od tego czasu caly czas krwawię. Sa to dosyc obfite krwawienia które nasilają się przy wiekszej aktywnosci fizycznej. Bylam u 2 lekarzy, jeden chcial przeprowadzac zabieg łyżeczkowania w razie przedlużającego się krwawienia. Nie chcialam sie zgodzić na to ze wzgledu na zrosty, a druga Pani Doktor po usg stwierdzila ze nie ma takiej potrzeby bo endometrium wynosilo wtedy (2 tyg temu) 3mm. W zwiazku z tym mam pytanie, czy moje krwawienie jest normalne i jak dlugo moze sie jeszcze utrzymywac? Kontrolowałam wynik BetaHCg, tydzień po poronieniu spadł do 500 ( najwyższy był 1200). Bardzo dziękuję za wszystkie porady.
Moim zdaniem to już trwa troszkę za długo (prawie miesiąc sic!) ,zwłaszcza przy tak wczesnej ciąży.Ja pierwszą ciążę straciłam w 8 tc. i też jak dziewczyny krwawiłam tylko 2 tygodnie, z czego tydzień to dosłownie bardzo niewiele. Myślę, że warto zrobić usg dopochwowe, morfo + ob, bete i poddać się ew. zabiegowi łyżeczkowania. Ja po łyżeczkowaniu nie miałam żadnych zrostów. Czasami stan zapalny w macicy zwłaszcza po poronieniu zatrzymanym może bardziej namieszać jak zrosty po łyżeczkowaniu.
 
Dzis zrobilam betę- 61. Mysle ze powoli bedzie sie konczyc wiec jeszcze poczekam. Napisalam do Pani gin - zobaczymy co odpisze..
 
reklama
Pani doktor odpisala ze to była ciaza biochemiczna i jesli nie przestane krwawic do tygodnia, mam sie do niej zglosic. I za tydzien skontrolowac znowu betę. Uff. Dziekuke Wam ;)
 
Do góry