reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie jednego bliźniaka czy drugie ma dużą szansę na przeżycie?

Dołączył(a)
26 Marzec 2022
Postów
1
Opowiem wam swoją historię która mnie przeraża i czekam co dalej jestem po zapłodnieniu in vitro 3 ciąża nosiłam do wczoraj w sobie bliźniaki 6 tydzień 3 dzień . Od 4 dni plamilam a wczoraj już poleciała żywa krew trafiłam do szpitala na przyjęcie czekałam 25🤦 i po przyjęciu siedzieć czekając na dokumenty wyleciała mi całą kupa skrzypów i jeden zarodek na wkładkę strasznie mocno krwawilam do wieczora już mniej ale podpaskę noszę . Byłam przekonana że poroniłam dwa ale się okazało że jednak jeden zarodek został i jest przyczepiony jedna strona a druga jest odczepiona prawdopodobnie jak przeciskał się tamten zarodek to mógł naderwac to była ciąża z 2 oddzielnych pęcherzyków . Proszę powiedzcie mi czy ktoś miał taką samą historię i jest szansa na to że zarodek przytwierdzić się ta strona do macicy ? Czy trzeba się przygotować na 2 poronienie ? I czy szyjka macicy może się zamknąć czy mogę ciągle krwawić ?
 
reklama
Niekoniecznie - moja koleżanka urodziła się w wyniku analogicznej sytuacji ma się dobrze :)
 
Do góry