reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienie ,kolejna ciąża.

PatKrzy96

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam,
Chciałabym opisać moją sytuację. 17 lipca dowiedziałam się że jestem w mojej upragnionej ciąży, cieszyłam się niesamowicie. Niestety. 13 sierpnia miałam zabieg ,okazało się że ciąża była obumarla. Przeżyłam to niesamowicie trudno. Teraz było czekać tylko na okres. Pojawił się on 22-28 wrzesień. Cykle miałam teraz regularne co 28-31 dni. Owulacje według kalendarzyka miałam mieć między 8 października a 18. Czyli do dnia dzisiejszego A owulacja miała nastąpić w 14 października. Z czego czułam po sobie że śluz plodny miałam między 7 a 12 października . Nasze zbliżenie było 10 października i od tego momentu nie mam już sluzu plodnego . Jest biały i gęsty. Dzisiejszy i wczorajszy test owulacyjny wychodzi pozytywny. Mam podwyższoną temperaturę. Wiem że byłoby to za wcześnie. Ale jestem wyczulona na zapachy,tak jak lubię rybę tak dzisiaj nie mogłam po prostu wytrzymać. Jest mi niedobrze ,mam ogromne wzdęcia. Wczoraj 17/10/19 zrobiłam test ciążowy ale byl negatywny. Sądzę, że po prostu test byl za szybko zrobiony. Czuje lekkie bóle w podbrzusze jak i w jajnikach.

Powiedzcie mi czy to sugeruje ciążę? Bardzo bym się cieszyła jednakże nie załamie się jeśli okaże się to po prostu mój szalony wymysł:) Mój następny okres powinien nastąpić 29 października.

Wasza Pati :)

reklama

Patrycja35

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kochana na objawy za wczesnie..zrob za kilka dni test..najlepiej clearblue..jest najczulszy
I trzymam kciuki❤a lekarz powiedział co bylo przyczyna wcześniejszej sytuacji? Jakoes badania robilas..jezeli test wyjdzie pozytywny..udaj sie odrazu do lekarza...niech Ci da duphaston..i co tam bedzie uwazal..trzymaj sie cieplutko

Ania0306

Rozwiązania
5
Wydaje mi się, że trochę za wcześnie na objawy. Najlepiej zrób betę z krwi ona najszybciej ciążę pokaże. Trzymam kciuki ! :)

PatKrzy96

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Kochana na objawy za wczesnie..zrob za kilka dni test..najlepiej clearblue..jest najczulszy
I trzymam kciuki❤a lekarz powiedział co bylo przyczyna wcześniejszej sytuacji? Jakoes badania robilas..jezeli test wyjdzie pozytywny..udaj sie odrazu do lekarza...niech Ci da duphaston..i co tam bedzie uwazal..trzymaj sie cieplutko
Powiedział jedynie że to nieudana ciaza. Chciałabym aby się udało. Za troszkę więcej niż tydzień powinnam mieć okres . Myślisz że mogę to zrobić przed okresem ?

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Czekaj z testem do dnia miesiączki. Na objawy ciąży stanowczo za wcześnie. Raczej to objawy samej owulacji. Pomine też fakt, że po zabiegu powinniście odczekać ze 3 miesiące z kolejnymi staraniami.

AnnaOlga

Rozwiązania
0
Witam,
Chciałabym opisać moją sytuację. 17 lipca dowiedziałam się że jestem w mojej upragnionej ciąży, cieszyłam się niesamowicie. Niestety. 13 sierpnia miałam zabieg ,okazało się że ciąża była obumarla. Przeżyłam to niesamowicie trudno. Teraz było czekać tylko na okres. Pojawił się on 22-28 wrzesień. Cykle miałam teraz regularne co 28-31 dni. Owulacje według kalendarzyka miałam mieć między 8 października a 18. Czyli do dnia dzisiejszego A owulacja miała nastąpić w 14 października. Z czego czułam po sobie że śluz plodny miałam między 7 a 12 października . Nasze zbliżenie było 10 października i od tego momentu nie mam już sluzu plodnego . Jest biały i gęsty. Dzisiejszy i wczorajszy test owulacyjny wychodzi pozytywny. Mam podwyższoną temperaturę. Wiem że byłoby to za wcześnie. Ale jestem wyczulona na zapachy,tak jak lubię rybę tak dzisiaj nie mogłam po prostu wytrzymać. Jest mi niedobrze ,mam ogromne wzdęcia. Wczoraj 17/10/19 zrobiłam test ciążowy ale byl negatywny. Sądzę, że po prostu test byl za szybko zrobiony. Czuje lekkie bóle w podbrzusze jak i w jajnikach.

Powiedzcie mi czy to sugeruje ciążę? Bardzo bym się cieszyła jednakże nie załamie się jeśli okaże się to po prostu mój szalony wymysł:) Mój następny okres powinien nastąpić 29 października.

Wasza Pati :)
Za wcześnie na objawy. Ale trzymam kciuki żeby się udało

PatKrzy96

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Czekaj z testem do dnia miesiączki. Na objawy ciąży stanowczo za wcześnie. Raczej to objawy samej owulacji. Pomine też fakt, że po zabiegu powinniście odczekać ze 3 miesiące z kolejnymi staraniami.
Jestem pewna że owulacja już była. Znam swój organizm.

Patrycja35

Rozwiązania
0
Powiedział jedynie że to nieudana ciaza. Chciałabym aby się udało. Za troszkę więcej niż tydzień powinnam mieć okres . Myślisz że mogę to zrobić przed okresem ?
Ja robilam test 5 dni przed miesiaczka i wyszedl pozytywny choć kreska byla mega blada

reklama
Rozwiązania
0
Niestety po lyzeczkowaniu cykl sie rozregulowuje, mi sie udalo zajsc w kolejna ciaze dopiero 4 miesiace po poronieniu, chociaz wczesniej tez raz mialam wrazenie, ze jestem, ale to organizm jeszcze wariowal. Nie nastaeiaj sie, zeby sie nie rozczarowac. Kiedy bedziesz w ciazy pojawia sie dwie kreski na tescie. Wszystko zalezy od tego jak szybko zregeneruje sie Twoja macica. U mnie niby wszystko bylo pieknie w usg juz po pierwszym cyklu po poronieniu, „ganialismy” jajeczko a i tak nie udawalo sie zajsc :/

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Misi.misi Kolejna ciąża po poronieniu zatrzymanym w 23 tygodniu Ciąża po poronieniu 16
M Poronienie a kolejna ciąża Potrzebuję porady 8
S kolejna ciaza przed pierwsza miesiaczka po poronieniu samoistnym Potrzebuję porady 23
M Poronienie a kolejna ciąża Poronienia 10
S poronienie a kolejna ciąża Potrzebuję porady 6
karolciaaa29 Prawdopodobienstwo poronienia Ciąża, poród, połóg 9
D Poronienie- czy to boli? Błagam o rady Poronienia 16
M Plamienia we wczesnej ciąży Ciąża, poród, połóg 22
D Poronienie 2 razy pod rząd Potrzebuję porady 23
M Pomocy! Brak zarodka, duży pęcherzyk żółciowy Potrzebuję porady 63
C Dziwne poronienie/nieporonienie - potrzebne wsparcie Ciąża, poród, połóg 6
S Niska beta - czekam na poronienie Staramy się 5
justyska3110 Poronienie Wrocław Potrzebuję porady 2
E Proszę o pomoc. Poronienie? Staramy się 27
M Wielka niewiadoma - czy czekam na poronienie? Ciąża, poród, połóg 30
IsabellaW Wczesne poronienie ? Potrzebuję porady 9
K Ciąża od razu po poronieniu, kolejne poronienie i torbiele jajników Ciąża po poronieniu 59
K Poronienie samoistne i dziwne wyniki bety Staramy się 15
L Poronienie Potrzebuję porady 23
angelika.zima5 Poronienie Zagrażające Październikowe mamy 2020 7
G Ciaza po poronieniu wczesnym, plamienia? Potrzebuję porady 20
P Plamienia o nieznanej przyczynie- czy jest szansa na ciąże? Ciąża po poronieniu 13
Ania936 Książki po poronieniu Ciąża po poronieniu 10
M Życie po poronieniu Potrzebuję porady 2
Ania936 Przyjęcie do szpitala na łyżeczkowanie Poronienia 12
Ani86 Niski przyrost BHCG Potrzebuję porady 14
A ( Poronienie w styczniu) Negatywny test, @ brak + dziwne bardzo skape plamienie Potrzebuję porady 8
S Poronienie - pobyt w szpitalu, ile? Potrzebuję porady 13
I Czekanie na poronienie samoistne Potrzebuję porady 5
M Poronienie a pcos Potrzebuję porady 1
M Poronienie a nieregularny okres Potrzebuję porady 5
Marta200x Drugie poronienie Potrzebuję porady 5
J Kiedy do ginekologa? Który to tydzień ciąży? Potrzebuję porady 11
K Poronienie Potrzebuję porady 3
marina7 Poronienie w II trymestrze Poronienia 22
A Poronienie Potrzebuję porady 26
E Ile trwa poronienie Potrzebuję porady 60
Wiktoria_W Pytanie do dziewczyn które przeżyły poronienie Potrzebuję porady 34
D Ciąża czy poronienie? Potrzebuję porady 9