reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie ,kolejna ciąża.

Hejka.
Dziewczyny ja do tej pory nie dostałam okresu. Robiłam test w dniu w którym powinnam dostać okres,niestety był negatywny. Obecnie spóźnia się 4 dzień. Nie mam żadnych objawów ,które wskazywały że miesiączka przyjdzie. Jedynie bolący brzuch. Ostatnio mialam temperaturę 2 tyg temu i teraz również. Caly czas mam uczucie wilgotności
Często się zdarza że test w dniu terminu miesiączki pokazuje jedna kreskę na ciążowym. Warto powtórzyc lub lecieć do labo na betę jest pewniejsza niż sikaniec.

Co do objawów to często te same objawy mówią o @ jak i o ciąży i ciężko stwierdzić. Równie dobrze mogła się przesunąć owulacja i tym samym miesiączka przyjdzie o tyle dni później co wystąpiła w danym cyklu owulacja.
 
reklama
Witam Was.
Okresu nie dostałamdo tej pory. A caly czas czuje podbrzusze i jajnik(juz coraz mniej) . Wczoraj mialam uczucie jakby cos pękło,przypuszczam ze to po prostu gazy. Za to do toalety biegałam co chwile. Dzisiaj juz mniej. Jutro mam wizyte u lekarza i jestem ciekawa co powie. Fajnie bylo jakby sie udalo, ale myślę ze moze to hormony szaleją. Nie mam upław, czuje się sucha. Ale lepiej sprawdzić co się dzieje;)
 
Bylam dzisiaj u lekarza. Stwierdził,że macica jest miekka i ze to charakterystyczne dla ciąży. Po zrobieniu usg powiedziałze wyglada tona wczesną ciąże. Zalecił Bete ;) mam nadzieje ze tym razem nam wyjdzie.
Wow super! Po cichu gratuluję! [emoji3590] Daj znać jak wyniki bety
 
Wczoraj robilam bete i wyszla 340.95 odpowiada to 4 tygodniowi. W piatek robie kolejna by zobaczyć jak sie powiększyła. W poprzedniej ciazy mialam mały przyrost a lekarki sie pytalam to odpowiedziała ze nic poważnego . Może juz coś bylo na rzeczy.

@szkala a Tobie gratuluję ;) dziecko to najpiękniejsza istota na świecie ;)
 
reklama
Dziewczyny ,nie wiem czy tak powinno być. Boli mnie brzuch nie jest to mocny ból ale czy mam sie niepokoić? W mojej 1 ciazy tez bolał i się okazało, że maluch się nie rozwijał. Jestem troszke przedwrażliwiona na tym punkcie. Jutro ide na kolejna bete by sprawdzic jaki jest wzrost . Z racji że 1 ciąża była nieudana nie wiem też czy brać leki podtrzymujące ciąże. Do lekarza wybiorę moze w przyszlym tygodniu. Może będzie coś widać :)
 
Do góry