reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienie ,kolejna ciąża.

młoda1994

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Hejka.
Dziewczyny ja do tej pory nie dostałam okresu. Robiłam test w dniu w którym powinnam dostać okres,niestety był negatywny. Obecnie spóźnia się 4 dzień. Nie mam żadnych objawów ,które wskazywały że miesiączka przyjdzie. Jedynie bolący brzuch. Ostatnio mialam temperaturę 2 tyg temu i teraz również. Caly czas mam uczucie wilgotności
Często się zdarza że test w dniu terminu miesiączki pokazuje jedna kreskę na ciążowym. Warto powtórzyc lub lecieć do labo na betę jest pewniejsza niż sikaniec.

Co do objawów to często te same objawy mówią o @ jak i o ciąży i ciężko stwierdzić. Równie dobrze mogła się przesunąć owulacja i tym samym miesiączka przyjdzie o tyle dni później co wystąpiła w danym cyklu owulacja.

reklama

Karolina438

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Cześć ponow test, może temperatura też spowodowała przesunięcie miesiączki. Na spokojnie pozdrawiam

PatKrzy96

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam Was.
Okresu nie dostałamdo tej pory. A caly czas czuje podbrzusze i jajnik(juz coraz mniej) . Wczoraj mialam uczucie jakby cos pękło,przypuszczam ze to po prostu gazy. Za to do toalety biegałam co chwile. Dzisiaj juz mniej. Jutro mam wizyte u lekarza i jestem ciekawa co powie. Fajnie bylo jakby sie udalo, ale myślę ze moze to hormony szaleją. Nie mam upław, czuje się sucha. Ale lepiej sprawdzić co się dzieje;)

PatKrzy96

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Bylam dzisiaj u lekarza. Stwierdził,że macica jest miekka i ze to charakterystyczne dla ciąży. Po zrobieniu usg powiedziałze wyglada tona wczesną ciąże. Zalecił Bete ;) mam nadzieje ze tym razem nam wyjdzie.

Karolina438

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Bylam dzisiaj u lekarza. Stwierdził,że macica jest miekka i ze to charakterystyczne dla ciąży. Po zrobieniu usg powiedziałze wyglada tona wczesną ciąże. Zalecił Bete ;) mam nadzieje ze tym razem nam wyjdzie.
Super trzymam kciuki, odpoczywaj

Mimi94

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wow super! Po cichu gratuluję! Daj znać jak wyniki bety

PatKrzy96

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Wczoraj robilam bete i wyszla 340.95 odpowiada to 4 tygodniowi. W piatek robie kolejna by zobaczyć jak sie powiększyła. W poprzedniej ciazy mialam mały przyrost a lekarki sie pytalam to odpowiedziała ze nic poważnego . Może juz coś bylo na rzeczy.

@szkala a Tobie gratuluję ;) dziecko to najpiękniejsza istota na świecie ;)

reklama

PatKrzy96

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny ,nie wiem czy tak powinno być. Boli mnie brzuch nie jest to mocny ból ale czy mam sie niepokoić? W mojej 1 ciazy tez bolał i się okazało, że maluch się nie rozwijał. Jestem troszke przedwrażliwiona na tym punkcie. Jutro ide na kolejna bete by sprawdzic jaki jest wzrost . Z racji że 1 ciąża była nieudana nie wiem też czy brać leki podtrzymujące ciąże. Do lekarza wybiorę moze w przyszlym tygodniu. Może będzie coś widać :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Misi.misi Kolejna ciąża po poronieniu zatrzymanym w 23 tygodniu Ciąża po poronieniu 16
M Poronienie a kolejna ciąża Potrzebuję porady 8
S kolejna ciaza przed pierwsza miesiaczka po poronieniu samoistnym Potrzebuję porady 23
M Poronienie a kolejna ciąża Poronienia 10
S poronienie a kolejna ciąża Potrzebuję porady 6
I Poronienie, potem podejrzenie zaśniadu. Ciąża po poronieniu 2
M 4 poronienie w 5-6 tygodniu. Gdzie i jakie badania zrobić? Co może być nie tak? Potrzebuję porady 6
K Pęcherzyk ciążowy 7.7mm 6 tydzien. Potrzebuję porady 50
karolciaaa29 Prawdopodobienstwo poronienia Ciąża, poród, połóg 9
D Poronienie- czy to boli? Błagam o rady Poronienia 16
M Plamienia we wczesnej ciąży Ciąża, poród, połóg 22
D Poronienie 2 razy pod rząd Potrzebuję porady 23
M Pomocy! Brak zarodka, duży pęcherzyk żółciowy Potrzebuję porady 63
C Dziwne poronienie/nieporonienie - potrzebne wsparcie Ciąża, poród, połóg 6
S Niska beta - czekam na poronienie Staramy się 5
justyska3110 Poronienie Wrocław Potrzebuję porady 2
E Proszę o pomoc. Poronienie? Staramy się 27
M Wielka niewiadoma - czy czekam na poronienie? Ciąża, poród, połóg 30
IsabellaW Wczesne poronienie ? Potrzebuję porady 9
K Ciąża od razu po poronieniu, kolejne poronienie i torbiele jajników Ciąża po poronieniu 59
K Poronienie samoistne i dziwne wyniki bety Staramy się 15
L Poronienie Potrzebuję porady 23
angelika.zima5 Poronienie Zagrażające Październikowe mamy 2020 7
G Ciaza po poronieniu wczesnym, plamienia? Potrzebuję porady 20
P Plamienia o nieznanej przyczynie- czy jest szansa na ciąże? Ciąża po poronieniu 13
Ania936 Książki po poronieniu Ciąża po poronieniu 10
M Życie po poronieniu Potrzebuję porady 2
Ania936 Przyjęcie do szpitala na łyżeczkowanie Poronienia 12
Ani86 Niski przyrost BHCG Potrzebuję porady 14
A ( Poronienie w styczniu) Negatywny test, @ brak + dziwne bardzo skape plamienie Potrzebuję porady 8
S Poronienie - pobyt w szpitalu, ile? Potrzebuję porady 13
I Czekanie na poronienie samoistne Potrzebuję porady 5
M Poronienie a pcos Potrzebuję porady 1
M Poronienie a nieregularny okres Potrzebuję porady 5
Marta200x Drugie poronienie Potrzebuję porady 5
J Kiedy do ginekologa? Który to tydzień ciąży? Potrzebuję porady 11
K Poronienie Potrzebuję porady 3
marina7 Poronienie w II trymestrze Poronienia 22
A Poronienie Potrzebuję porady 26
E Ile trwa poronienie Potrzebuję porady 60
Wiktoria_W Pytanie do dziewczyn które przeżyły poronienie Potrzebuję porady 34
D Ciąża czy poronienie? Potrzebuję porady 9