reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie ,kolejna ciąża.

Hejka.
U mnie jest ciąża po 1 cyklu. 13 sierpnia zabieg ,22 wrzesnia okres a w październiku sie udalo. Obecnie jest w 13 tc ,za dwa dni w 14 i jest wszystko w porzadku.
A moja wcześniejsza niestety poroniona w 5 tc.
 
reklama
Hejka.
U mnie jest ciąża po 1 cyklu. 13 sierpnia zabieg ,22 wrzesnia okres a w październiku sie udalo. Obecnie jest w 13 tc ,za dwa dni w 14 i jest wszystko w porzadku.
A moja wcześniejsza niestety poroniona w 5 tc.

Najważniejsze, że teraz się udało. Mam nadzieje, że wszystko pójdzie pomyślnie. Ja rok temu zaszłam też z niepowodzeniem i do tej pory jest dupa blada. Czasem tak trudno czekać...
 
Rozumiem Twój ból. Byłam też świadkiem jak moja macocha,każdą ciąże traciła. W końcu się udało i jest 8-letnia Andzia ;) moja najmłodsza i najsłodsza istotka. Wierzę, że i w końcu Tobie się uda ;)
 
Hejka.
U mnie jest ciąża po 1 cyklu. 13 sierpnia zabieg ,22 wrzesnia okres a w październiku sie udalo. Obecnie jest w 13 tc ,za dwa dni w 14 i jest wszystko w porzadku.
A moja wcześniejsza niestety poroniona w 5 tc.
A samoistne poronienie? Tez już bym tak chciała spróbować w tym 1 cyklu... cały czas sobie myśle a co jak tego nie wykorzystam a nóż się uda i co może będzie ok...
 
A samoistne poronienie? Tez już bym tak chciała spróbować w tym 1 cyklu... cały czas sobie myśle a co jak tego nie wykorzystam a nóż się uda i co może będzie ok...

A jak macica i organizm będą niegotowe, przedłużysz sobie tak naprawdę starania. Czekałabym na zielone światło od lekarza.
 
Ja niestety miałam zatrzymane. Przez 5 lub 6 tyg chodziłam z martwą ciążą. Bo nie wiedziałam że jest martwa. Dopiero jak byliśmy na weselu u znajomego zauważyłam krew,pojechaliśmy ze ślubu do szpitala i lekarz mówił że jest martwa . Powinnam być w 8 tyg ciąży A cały czas byłam w 5 . Byłam u dwóch lekarzy. 1 powiedziała ze to początek 5 tyg, zrobiłam betę i już wiedziałam, że jest nie tak bo był mały przyrost ale lekarz kazał mi się nie martwić. Później byłam u drugiej i mówi mi,że widać serduszko choć nie pokazała mi nic ,dostałam usg na którym widniał 5 tc. Teraz jestem na szczęście u dobrego lekarza i wiem,że moje dziecko jest teraz w dobrych rękach.
 
A samoistne poronienie? Tez już bym tak chciała spróbować w tym 1 cyklu... cały czas sobie myśle a co jak tego nie wykorzystam a nóż się uda i co może będzie ok...


Ja slyszałam taką wersję, że jeśli dostałaś miesiączke po łyżeczkowianiu to znaczy ,że wszystko się już zagoiło. Te czekanie 3 cykli to tak naprawdę jest dla naszej psychiki. U nas było tak,że mój partner sam mówił, że musimy 3 cykle odczekać. Ja w sumie po tym ,chciałam się starać po nowym roku. Akurat wyszło niespodziewanie, szczerze powiedziawszy nie sądziłam, że będę w ciąży tylko że przesuneła mi się miesiączka a tu takie zaskoczenie. Też się bałam, że poronie znowu ale lekarz właśnie powiedział te słowa do góry co pisałam. I dzisiaj zaczyna się 14 tydzień.
 
A To w ogóle możliwe żebym miała owulacje 22 dni po zabiegu łyżeczkowania ? Robiłam testy owu i wyszły pozytywne - śluz tez był płodny. Wcześniej miałam straszne problemy z owulacja i się zastanawiam czy mój organizm tak szybko się zregenerował
 
Tak w ogóle z ciekawości zrobiłam dzisiaj test owulacyjny. Z głupa. Wyszła ta druga kreska ciemniejsza ... czyli niby wskazywało na owulacje a ja nie mam żadnego płodnego śluzu tak jak wcześniej. Śluz jest biały gesty. Nie wiem co mam o tym sadzic, chyba te testy mnie kłamią.
 
reklama
Tak w ogóle z ciekawości zrobiłam dzisiaj test owulacyjny. Z głupa. Wyszła ta druga kreska ciemniejsza ... czyli niby wskazywało na owulacje a ja nie mam żadnego płodnego śluzu tak jak wcześniej. Śluz jest biały gesty. Nie wiem co mam o tym sadzic, chyba te testy mnie kłamią.

Kreski muszących tak samo intensywne-wtedy jest owulacja. Potem się już ich nie robi. Ale jak druga jest ciemniejsza to już po.
 
Do góry