reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie ,kolejna ciąża.

Kreski muszących tak samo intensywne-wtedy jest owulacja. Potem się już ich nie robi. Ale jak druga jest ciemniejsza to już po.
Ja mam na ulotce ze musza być tak samo intensywne albo ta testowa ciemniejsza od kontrolnej . dzisiaj pokazało teoretycznie tak właśnie . A nie mam żadnego śluzu
 
reklama
Ja slyszałam taką wersję, że jeśli dostałaś miesiączke po łyżeczkowianiu to znaczy ,że wszystko się już zagoiło. Te czekanie 3 cykli to tak naprawdę jest dla naszej psychiki. U nas było tak,że mój partner sam mówił, że musimy 3 cykle odczekać. Ja w sumie po tym ,chciałam się starać po nowym roku. Akurat wyszło niespodziewanie, szczerze powiedziawszy nie sądziłam, że będę w ciąży tylko że przesuneła mi się miesiączka a tu takie zaskoczenie. Też się bałam, że poronie znowu ale lekarz właśnie powiedział te słowa do góry co pisałam. I dzisiaj zaczyna się 14 tydzień.
Część 🙂

PatKrzy96 i jak u Was ? Twoja historia bardzo mnie pocieszyła. W niedzielę miałam zabieg,ciąża zatrzymała się na 5/6 tygodniu. Dowiedziałam się w trakcie 9 tygodnia.
Czekam aż wszystko będzie ok i będzie można znowu się starać o dziecko bo nie chcemy marnować czasu.
Mam nadzieję że wszystko u Was dobrze !
 
Do góry