reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie ,kolejna ciąża.

PatKrzy96

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Sierpień 2019
Postów
32
Witam,
Chciałabym opisać moją sytuację. 17 lipca dowiedziałam się że jestem w mojej upragnionej ciąży, cieszyłam się niesamowicie. Niestety. 13 sierpnia miałam zabieg ,okazało się że ciąża była obumarla. Przeżyłam to niesamowicie trudno. Teraz było czekać tylko na okres. Pojawił się on 22-28 wrzesień. Cykle miałam teraz regularne co 28-31 dni. Owulacje według kalendarzyka miałam mieć między 8 października a 18. Czyli do dnia dzisiejszego A owulacja miała nastąpić w 14 października. Z czego czułam po sobie że śluz plodny miałam między 7 a 12 października . Nasze zbliżenie było 10 października i od tego momentu nie mam już sluzu plodnego . Jest biały i gęsty. Dzisiejszy i wczorajszy test owulacyjny wychodzi pozytywny. Mam podwyższoną temperaturę. Wiem że byłoby to za wcześnie. Ale jestem wyczulona na zapachy,tak jak lubię rybę tak dzisiaj nie mogłam po prostu wytrzymać. Jest mi niedobrze ,mam ogromne wzdęcia. Wczoraj 17/10/19 zrobiłam test ciążowy ale byl negatywny. Sądzę, że po prostu test byl za szybko zrobiony. Czuje lekkie bóle w podbrzusze jak i w jajnikach.

Powiedzcie mi czy to sugeruje ciążę? Bardzo bym się cieszyła jednakże nie załamie się jeśli okaże się to po prostu mój szalony wymysł:) Mój następny okres powinien nastąpić 29 października.

Wasza Pati :)
 
reklama
Kochana na objawy za wczesnie..zrob za kilka dni test..najlepiej clearblue..jest najczulszy
I trzymam kciuki❤a lekarz powiedział co bylo przyczyna wcześniejszej sytuacji? Jakoes badania robilas..jezeli test wyjdzie pozytywny..udaj sie odrazu do lekarza...niech Ci da duphaston..i co tam bedzie uwazal..trzymaj sie cieplutko
 
Wydaje mi się, że trochę za wcześnie na objawy. Najlepiej zrób betę z krwi ona najszybciej ciążę pokaże. Trzymam kciuki ! :)
 
Kochana na objawy za wczesnie..zrob za kilka dni test..najlepiej clearblue..jest najczulszy
I trzymam kciuki❤a lekarz powiedział co bylo przyczyna wcześniejszej sytuacji? Jakoes badania robilas..jezeli test wyjdzie pozytywny..udaj sie odrazu do lekarza...niech Ci da duphaston..i co tam bedzie uwazal..trzymaj sie cieplutko
Powiedział jedynie że to nieudana ciaza. Chciałabym aby się udało. Za troszkę więcej niż tydzień powinnam mieć okres . Myślisz że mogę to zrobić przed okresem ?
 
Czekaj z testem do dnia miesiączki. Na objawy ciąży stanowczo za wcześnie. Raczej to objawy samej owulacji. Pomine też fakt, że po zabiegu powinniście odczekać ze 3 miesiące z kolejnymi staraniami.
 
Witam,
Chciałabym opisać moją sytuację. 17 lipca dowiedziałam się że jestem w mojej upragnionej ciąży, cieszyłam się niesamowicie. Niestety. 13 sierpnia miałam zabieg ,okazało się że ciąża była obumarla. Przeżyłam to niesamowicie trudno. Teraz było czekać tylko na okres. Pojawił się on 22-28 wrzesień. Cykle miałam teraz regularne co 28-31 dni. Owulacje według kalendarzyka miałam mieć między 8 października a 18. Czyli do dnia dzisiejszego A owulacja miała nastąpić w 14 października. Z czego czułam po sobie że śluz plodny miałam między 7 a 12 października . Nasze zbliżenie było 10 października i od tego momentu nie mam już sluzu plodnego . Jest biały i gęsty. Dzisiejszy i wczorajszy test owulacyjny wychodzi pozytywny. Mam podwyższoną temperaturę. Wiem że byłoby to za wcześnie. Ale jestem wyczulona na zapachy,tak jak lubię rybę tak dzisiaj nie mogłam po prostu wytrzymać. Jest mi niedobrze ,mam ogromne wzdęcia. Wczoraj 17/10/19 zrobiłam test ciążowy ale byl negatywny. Sądzę, że po prostu test byl za szybko zrobiony. Czuje lekkie bóle w podbrzusze jak i w jajnikach.

Powiedzcie mi czy to sugeruje ciążę? Bardzo bym się cieszyła jednakże nie załamie się jeśli okaże się to po prostu mój szalony wymysł:) Mój następny okres powinien nastąpić 29 października.

Wasza Pati :)
Za wcześnie na objawy. Ale trzymam kciuki żeby się udało
 
reklama
Niestety po lyzeczkowaniu cykl sie rozregulowuje, mi sie udalo zajsc w kolejna ciaze dopiero 4 miesiace po poronieniu, chociaz wczesniej tez raz mialam wrazenie, ze jestem, ale to organizm jeszcze wariowal. Nie nastaeiaj sie, zeby sie nie rozczarowac. Kiedy bedziesz w ciazy pojawia sie dwie kreski na tescie. Wszystko zalezy od tego jak szybko zregeneruje sie Twoja macica. U mnie niby wszystko bylo pieknie w usg juz po pierwszym cyklu po poronieniu, „ganialismy” jajeczko a i tak nie udawalo sie zajsc :/
 
Do góry