reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie ,kolejna ciąża.

Hejka .
Przychodzę z takim pytanie.
Mieliście taki śluz? Jest on galaretowaty ,przezroczysty. Ogólnie się nie rozciąga tylko przykleil. Mając ten śluz towarzyszy mi również uczucie wilgotności. Jajnik i podbrzusze nadal bolą.
 

Załączniki

  • 20191022_065305.jpg
    20191022_065305.jpg
    1 007,5 KB · Wyświetleń: 152
  • 20191022_065311.jpg
    20191022_065311.jpg
    968,2 KB · Wyświetleń: 145
reklama
Hejka .
Przychodzę z takim pytanie.
Mieliście taki śluz? Jest on galaretowaty ,przezroczysty. Ogólnie się nie rozciąga tylko przykleil. Mając ten śluz towarzyszy mi również uczucie wilgotności. Jajnik i podbrzusze nadal bolą.

Hej miałam podobnie tyle że nawet z domieszką krwi. Jakoś po paru dniach miałam wizytę , nie pytałam co to mogło być bo na usg było wszystko dobrze. Był to w sumie u mnie chyba jednodniowy incydent
 
Hej miałam podobnie tyle że nawet z domieszką krwi. Jakoś po paru dniach miałam wizytę , nie pytałam co to mogło być bo na usg było wszystko dobrze. Był to w sumie u mnie chyba jednodniowy incydent
Ale to była zwykła wizyta czy ciążowa ?
Teraz mi się tak wszystko zmienia, że nie wiem co myśleć.
 
U mnie tak wyglada śluz płodny, wiec albo to albo nie wiem
U mnie plodny wyglada zupełnie inaczej. U mnie plodny to taki typowy klej mogę go rozciągać w różne strony ,towarzyszy uczucie wilgotnosci.a tu z kolei jest coś innego ,jest galaretka on sie nie rozciąga. Wiec chyba każda kobieta ma inaczej bo niby taki śluz oznacza dni nieplodne a nie płodne.
 
Hejka .
Przychodzę z takim pytanie.
Mieliście taki śluz? Jest on galaretowaty ,przezroczysty. Ogólnie się nie rozciąga tylko przykleil. Mając ten śluz towarzyszy mi również uczucie wilgotności. Jajnik i podbrzusze nadal bolą.

Hej, ja tez taki miałam na początku ciąży jak jeszcze jej nie podejrzewałam nawet. Był jak galareta i taki mało mokry [emoji4] ale u mnie to tez był jednorazowy incydent.
 
reklama
Hejka.
Dziewczyny ja do tej pory nie dostałam okresu. Robiłam test w dniu w którym powinnam dostać okres,niestety był negatywny. Obecnie spóźnia się 4 dzień. Nie mam żadnych objawów ,które wskazywały że miesiączka przyjdzie. Jedynie bolący brzuch. Ostatnio mialam temperaturę 2 tyg temu i teraz również. Caly czas mam uczucie wilgotności
 
Do góry