reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie - lekarze - wielkopolska i porada

Właśnie Deriwch, o którym wspominałaś też jest endokrynologiem i gienekologiem.. Co inna pacjentka to inna opinia i znajdź tu teraz dobrego lekarza... Nic z objawów, które wypisalas u mnie nie wystepuja tylko większe owłosienie. Mój dotychczasowy lekarz nie zlecił żadnych badań bo twierdzil, że taka moja uroda.. Ciemne włosy, ciemna karnacja.. Ale jednak po poronieniu czuje, że coś może być nie tak.. Rodzina powtarza, że za dużo się naczytalam i wyszukuje problem, do póki się nie przebadam wątpliwości będą) Chociaż w szpitalu lekarze twierdzili, że to przez grype, która przeszłam na początku ciąży, że ona osłabiła zarodek...
To calkiem mozliwe, grypa jednak to wyzsza temperatura a ona z kolei zle wplywa na plod, np sauny i jacuzzi przez to odpadaja - a to trwa 30min, a grypa jednak wiecej czasu.. ja poki co czekam za wynikiem na trombofilie i inne tego tylu geny, 8.01 mamy wizyte w poradni genetycznej, moze wartoby bylo zebys poprosila swojego gina o skierowanie do takiej poradni? Badania genetyczne najdrosze i najczesciej sa przyczyna niestety. Ale.. mozna powiedziec ze ja tez jeszcze jestem na etapie sprawdzania i tez nie wiem co u mnie nie tak bylo. Moze jakies zewnetrzne czynniki jednak..
 
reklama
Do góry