reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie, łyżeczkowanie czy tabletki?

Dziękuję Ci b
Napisze co ja robiłam.
*przeciwciała ANA
*zespół antyfosfolipidowy
*białko C i białko S
*trombofilia z www.testdna.pl
*tarczyca plus przewciala
*przeciwciała p antygenom lozyska
*homocysteina
*kwas foliowy, Wit b12

To wyjdzie kilka tys zł więc proponuję zacząć od trombofilii z www.testdna.pl
Mozesz też zbadać zarodek może była jakaś wada ☹️
Dziękuję Ci bardzo, a w jakim czasie od poronienia robiłaś badania?
 
reklama
Dziękuję dziewczyny ❤️ a jak wygląda rekonwalescencja? Jakaś kontrola? Robiliście jakieś badania po poronieniu? W mojej głowie jest mnóstwo pytań i wątpliwości. Niesamowity ból. 😞
Porozmawiaj z ginekologiem. To Twoja pierwsza ciąża i strata. Niestety takie rzeczy się zdarzają. On Ci powinien podpowiedzieć o badaniach. Po pierwszym poronieniu nie zlecają badań genetycznych.
 
Porozmawiaj z ginekologiem. To Twoja pierwsza ciąża i strata. Niestety takie rzeczy się zdarzają. On Ci powinien podpowiedzieć o badaniach. Po pierwszym poronieniu nie zlecają badań genetycznych.
Wiem, wiem. Tylko tak strasznie się boje chyba wolałabym odrazu wiedzieć czy wszystko jest ok, niż później znowu się rozczarować., 😞
 
Przykro mi bardzo :(
Ja dostałam tabletki i po 2h zabieg. Próbowałam zostawić samo sobie, ale nic się nie oczyszczalo i tylko nabawilam się grzybicy:/
Ja polecam bardzo po zabiegu probiotyk jakiś ginekologiczny, bo różnie to bywa z tą florą bakteryjną po lyzeczkowaniu.
 
Dziękuję dziewczyny ❤️ a jak wygląda rekonwalescencja? Jakaś kontrola? Robiliście jakieś badania po poronieniu? W mojej głowie jest mnóstwo pytań i wątpliwości. Niesamowity ból. 😞
Mnie nic nie boli, plamie za 2 tyg kontrola u gin.
Ja dałam płody do badań genetycznych i dopiero znając wynik (mam nadzieję) zacznę badać siebie i męża.
 
reklama
reklama
Do góry