reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie na skutek krwiaka

Dołączył(a)
14 Kwiecień 2021
Postów
4
Cześć dziewczyny, potrzebuję porady.
Miałam krwiaka podkosmówkowego, który niestety skończył się poronieniem w 9 tygodniu ciąży. Zastanawiam się jak długo musimy odczekać zanim będziemy mogli znów zacząć się starać. Być może, któraś z was miała podobne doświadczenie i wie (chociaż mam szczerą nadzieję, że nie).
 
reklama
Opinie krążą różne, jeśli poroniłas samoistnie bez zabiegu to można w kolejnym cyklu, jeśli był zabieg to zalecają 3 miesiące przerwy, powinnaś i tak iść na kontrole do ginekologa i zapytać go czy już wszystko jest ok i czy daje zielone światło 😉
 
Poroniłam naturalnie, tylko się zastanawiam czy może przez tego krwiaka macica jednak potrzebuje więcej czasu. Mieszkam za granicą, więc ginekologa tu na oczy nie widziałam mimo, że urodziłam jedno dziecko, no i ostatnio to poronienie.
 
Do góry