reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie samoistne a Nospa

Dołączył(a)
15 Maj 2018
Postów
2
Bardzo proszę o pomoc. W piątek, czyli cztery dni temu poroniłam samoistnie w domu. Ciąża zatrzymała się w 7 tygodniu, mojemu dziecku przestało bić serduszko. Dzisiaj byłam na kontroli u ginekologa i okazało się, że na usg widać jeszcze 7mm resztek po poronieniu. Dał mi czas do piątku, wtedy mam przyjść na kolejne usg i w razie jakby coś jeszcze zostało będę musiała iść na zabieg łyżeczkowania - którego bardzo bym chciała uniknąć. Krwawienie mam coraz słabsze, dzisiaj już praktycznie tylko plamienia. Doktor polecił mi branie dwa razy dziennie Nospy, aby ułatwić oczyszczenie macicy. Dopytywałam, czy napewno Nospa mi pomoże, skoro hamuje skórcze. Potwierdził. Ja jednak nadal mam wątpliwości czy aby Nospa nie zahamuje mi całkiem tego procesu. Bardzo proszę o poradę czy brać tą Nospę, czy może są jakieś dodatkowe sposoby, aby pomóc naturze.
 
reklama
Bardzo proszę o pomoc. W piątek, czyli cztery dni temu poroniłam samoistnie w domu. Ciąża zatrzymała się w 7 tygodniu, mojemu dziecku przestało bić serduszko. Dzisiaj byłam na kontroli u ginekologa i okazało się, że na usg widać jeszcze 7mm resztek po poronieniu. Dał mi czas do piątku, wtedy mam przyjść na kolejne usg i w razie jakby coś jeszcze zostało będę musiała iść na zabieg łyżeczkowania - którego bardzo bym chciała uniknąć. Krwawienie mam coraz słabsze, dzisiaj już praktycznie tylko plamienia. Doktor polecił mi branie dwa razy dziennie Nospy, aby ułatwić oczyszczenie macicy. Dopytywałam, czy napewno Nospa mi pomoże, skoro hamuje skórcze. Potwierdził. Ja jednak nadal mam wątpliwości czy aby Nospa nie zahamuje mi całkiem tego procesu. Bardzo proszę o poradę czy brać tą Nospę, czy może są jakieś dodatkowe sposoby, aby pomóc naturze.
Przykro mi niezmiernie.
No-spa nie ma działania poronnego zatem dostałaś ją na ból. Nie zahamuje ona akcji poronnej. Skurcze występują nawet jak ich nie odczuwasz. Zwłaszcza, że ciąża bardzo młodziutka była.
Dużo siły życzę.
 
Bardzo proszę o pomoc. W piątek, czyli cztery dni temu poroniłam samoistnie w domu. Ciąża zatrzymała się w 7 tygodniu, mojemu dziecku przestało bić serduszko. Dzisiaj byłam na kontroli u ginekologa i okazało się, że na usg widać jeszcze 7mm resztek po poronieniu. Dał mi czas do piątku, wtedy mam przyjść na kolejne usg i w razie jakby coś jeszcze zostało będę musiała iść na zabieg łyżeczkowania - którego bardzo bym chciała uniknąć. Krwawienie mam coraz słabsze, dzisiaj już praktycznie tylko plamienia. Doktor polecił mi branie dwa razy dziennie Nospy, aby ułatwić oczyszczenie macicy. Dopytywałam, czy napewno Nospa mi pomoże, skoro hamuje skórcze. Potwierdził. Ja jednak nadal mam wątpliwości czy aby Nospa nie zahamuje mi całkiem tego procesu. Bardzo proszę o poradę czy brać tą Nospę, czy może są jakieś dodatkowe sposoby, aby pomóc naturze.
Niestety czasem nie da się bez lyzeczkowania. Ja mial 4x i nie pozostały żadne zrostów ani nic. Ma to jedynie wpływ na późniejsze trzymanie szyjki choc i to nie koniecznie
 
Przykro mi. Ja miałam nospę przy porodzie na szybsze rozwarcie, a nie jako lek przeciwbólowy.
 
Do góry