reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie samoistne, a teraz puste jajo? :( pomocy!

:(


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
reklama
Trafiłam dzisiaj na moja wypowiedz na tym forum... przewrotne to życie i takie niesprawiedliwe.... :(
Znowu sie nie udało, nieco ponad tydzien temu miałam zabieg... :( :( :(
Pozytywne nastawienie i dobre wyniki niestety zawiodły. Dzieciatko obumarło :( ;((((


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.

Kochana tak bardzo mi przykro :(
Następnym razem się uda :*
 
Oby... ;)
Ale chyba tak szybko sie nie zdecyduje juz... :(


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
Marthi daj sobie czas chociaz wiem jakie to trudne. Mam córeczkę 3 letnia urodzona po 4 latach prób zabiegów... chcieliśmy rodzeństwa dla niej zaszłam w kolejna ciąże po 4 m poroniłam, to był styczeń potem dostałam miesiączkę w marcu znowu beta pozytywna myślałam ze musi buc dobrze nie było znowu strata doczekałam 3 m i udało sie w pierwszym cyklu. Tych dwoch strat nikt mi nie umie wyjaśnić ja tez nie szukałam przyczyny nigdy nie doczekałam sie widoku serduszek na usg. Teraz nosze pod sercem 32 tyg synka.

Czas to czasami dobre lekarstwo nie tylko dla równowagi psychicznej ale dla naszego organizmu zeby doszedł do siebie i lepiej przyjął kolejna ciąże. Wytrwałości !!
 
@kulkaMM moze masz racje.
Teraz drugi raz próbowaliśmy po 4 miesiącach i sie udało od razu... moze jednak te 3-6 miesięcy to za szybko...
jakie leki brałaś w ciazy?
Masz jakies choroby typu problemy z tarczyca czy cos?


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
@kulkaMM moze masz racje.
Teraz drugi raz próbowaliśmy po 4 miesiącach i sie udało od razu... moze jednak te 3-6 miesięcy to za szybko...
jakie leki brałaś w ciazy?
Masz jakies choroby typu problemy z tarczyca czy cos?


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.


Tak ja mam niedoczynnosc tarczycy biorę eutyrox. Przed ciąża teraz okazało sie tez ze nam zbyt wysoki cukier brałam cos na zbicie i jak zaszłam to clexane zastrzyki przed 4 pierwsze m-ce potem dr odstawił i wszystko na razie jest ok
Jakies badania juz robiłaś ?? Chodzi mi i takie podstawowe jak wlasnie cukier tsh ft3 ft4 insulina ?
 
Tak, ja tez mam problem z tarczyca. Badania podstawowe robie na bieżąco. W trakcie ciazy jednej i drugiej robiłam takze. Nawet te krzywa glukozy robiłam bardzo wczesnie. Wszystko ok oprócz tarczycy. Po drugim poronieniu Zrobiłam bardzo dużo badan, genetycznych takze i w tym sporo zaleconych przez hematologa i czekam na wyniki.


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
Oby... ;)
Ale chyba tak szybko sie nie zdecyduje juz... :(


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
Uszy do góry ! :* Musi być dobrze. Na każdego przychodzi czas, przyjdzie i na Ciebie ;)
 
reklama
:) Calineczka :*


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
reklama
Do góry