reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie samoistne, a teraz puste jajo? :( pomocy!

@Kaskaw ojej! To naprawdę dużo przeszłaś... ja od razu czułam, ze się udało... ale teraz jak się dużo dowiedziałam o zespole pustego jaja płodowego to chwilami mam wrażenie jakby mi się objawy ciazy uspokajały :( i to mnie nie pokoi... nie odbija mi się tak często już, teraz głównie tylko wieczorem, piersi bolą nadal ale chyba nie tak mocno już jak z 2 tyg temu, nie drażnią mnie zapachy, odczuwam mniejsze zmęczenie, nie jestem aż tak śpiąca,brzuch nie pobolewa tak jak w pierwszej i na początku tej obecnej. Nie wiem czy to wynik tego co się naczytałam jakie mogą być objawy, czyli autosugestia.... czy za bardzo się w siebie teraz wpatruje. Nie mam pojęcia. ;(


Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni... niby.
 
reklama
Dziewczyny!!! Jestem wlaśnie po wizycie u gine! Cud:))) pojawil sie malenki zarodeczek!!! Ma co prawda 0,36 cm wiec na ten moment wydaje sie za maly, ale widac, ze pika jego serduszko!!!
Niestety nie bylo na dopplerze jeszcze slychac echa, ale doktor powiedzial, ze moze byc jeszcze ciut za wcześnie przez te moje dlugie 33 dniowe cykle miesiaczkowe. Ogromnie Wam dziekuje za dobre slowo! Trzymajcie kciuki dalej, prosze. Mam nadzieje ze na kolejnej wizycie, za 2 tygodnie, uslysze bicie serduszka[emoji173]️!
Ogromne dziekuje za nadzieje i wsparcie!


Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni... niby.
 
@Kaskaw dziekuje pieknie[emoji8][emoji8][emoji8] mam nadzieje, ze tak jak u Ciebie bedzie z pieknym finalem! Musi byc!!! :) [emoji173]️


Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni... niby.
 
Trafiłam dzisiaj na moja wypowiedz na tym forum... przewrotne to życie i takie niesprawiedliwe.... :(
Znowu sie nie udało, nieco ponad tydzien temu miałam zabieg... :( :( :(
Pozytywne nastawienie i dobre wyniki niestety zawiodły. Dzieciatko obumarło :( ;((((


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
reklama
Do góry