reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie samoistne i dziwne wyniki bety

Dołączył(a)
12 Maj 2020
Postów
12
Witam,
Niestety gin stwierdzil poronienie. Wyslal do szpitala na obserwacje. Podejrzewal ciaze pozamaciczna, bo nigdzie nie znalazl pecherzyka ani zarodka. :(
Dziwi mnie tylko beta i jej spadek
29.04 - 287
02.05 - 550
05.05 -400
07.05 - 353
09.05 - 480 ?????
11.05 - 280

Lekarz za wiele mi nie powiedzial, czekam na kolejna bete.. czy moze ktos mial podobnie?? Moze to normalne przy poronieniu samoistnym??
 
reklama
Hej. Ja miałam podobne wyniki. Ginekolog wysłał mnie do szpitala z podejrzeniem ciąży pozamacicznej, ze szpitala odesłali mnie do domu twierdząc, ze to poronienie samoistne ale czułam ze to nie to, poszłam na konsultacje do innego lekarza i szpitala i okazało się, ze to jednak ciąża pozamaciczna.
 
I ile to u Ciebie trwalo? Ja juz prawie 2 tyg mam krwawienie. Lekarz mowi ze najprawdopodobniej sama sie oczyszcze bez potrzeby lyzeczkowania. Ciazy nie znalezli na usg, a szukaja juz 3 tydzien
 
Od pierwszej wizyty u ginekologa gdzie dostałam skierowanie do szpitala do właściwej diagnozy i operacji prawie 3tyg.
 
Ja teraz jestem w szpitalu. Beta spada. Mam dosyc spore krwawienie. W czwartek kolejne badania i jesli beta znowu spadnie to do domu. Mam jakas cicha nadzieje ze ciaza sama sie wchlonela i nic wiecej nie znajda :(
 
Jeśli Beta cały czas spada to pewnie jest to poronienie tak jak mówią lekarze i oczyścisz się sama. Mi beta najpierw rosła potem spadała i znowu rosła.
 
Ale tez krwawilas? W ktorym tygodniu u Ciebie? Strasznie sie martwie, juz mam tak dosc tego. Na pewno nie rozwija sie dzidzia. Wiec zostaje tylko poronienie albo pozamaciczna :(
 
reklama
Do góry