reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie samoistne i wieku plodu na podstawie badan GS, HCG i ostatniej miesiaczki

Dziewczyny pomozcie!! Mam pytanie odnosnie poronienie i lyzeczkowania, jak szybko jest mozliwe zajscie w ciaze? wiem ze trzeba odczekac min.3 miesiace, ale jezeli zaistniala mozliwosc przedostania sie plemnikow do srodka to czy moge znow byc w ciazy? dodam ze minal dopiero miesiac od zabiegu (j.w.)
 
reklama
Lekarz mi powiedziałał po moich dwóch poronieniach, że gdyby ciąża była zdrowa to nic by jej nie ruszyło, tym bardziej dym papierosowy.

Niestety po jednym poronieniu nie kierują na badania.
Ja zrobiłam po drugim poronieniu dopiero badania, m.in toksoplazmozę, która najpradwopodobniej u mnie była winowajcą.
 
Dziewczyny pomozcie !! Mam pytanie odnosnie poronienia i lyzeczkowania, jak szybko jest mozliwe zajscie w ciaze? wiem ze trzeba odczekac min.3 miesiace, ale jezeli zaistniala mozliwosc przedostania sie plemnikow do srodka to czy moge znow byc w ciazy? dodam ze minal dopiero miesiac od zabiegu (j.w)
 
Do góry