reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie w 13 tc 😭😭😭 POMOCY 🥺

Dołączył(a)
21 Październik 2023
Postów
4
Dziewczyny dlaczego znowu ja 😭
Kilka dni temu wyszłam ze szpitala, byłam w ciąży z bliźniakami, niestety serduszka przestały bić, pierwszą ciążę poroniłam w 9 tc obumarła,z drugiej ciąży mam zdrową córkę ma prawię 2 latka, teraz byłam w ciąży mnogiej wszystko było dobrze, badania prenatalne w 12 tc też były super, jadąc na wizytę gdy miałam zacząć 16 TC dowiedziałam się że w 13 tc serduszka przestały bić 😭Na pytanie do ginekologa dlaczego usłyszałam że tak się zdarza.To już 2 poronienie co powinnam sprawdzić,co zbadać chce wyjaśnić dlaczego mój organizm nie może utrzymać ciąży🥺
 
reklama
Współczuję bardzo mocne, wiem co czujesz. ja mam na koncie dwa poronienia w 12 i 14 tc.
Pierwsze poronienie lekarz stwierdził że tak się zdarza, nie robiłam badań.
Drogie poronienie podczas badań prenatalnych podejrzenia zespołu Edwardsa, biopsja kosmówki wyniki triplodia 69 xxy.

Czy oddałaś do badań swojej maleństwa żeby określić ich kariotyp aczy nie miały wad genetycznych? To by dużo wyjaśniło. Możliwe że dzieciątka były chore i w takimi wypadku dobrze wiedzą czy wada była dziedziczna czy przypadkowa.

Polecam wizytę u gentyka który powinien pokwitować jakie badania wykonać.
 
Dziewczyny dlaczego znowu ja 😭
Kilka dni temu wyszłam ze szpitala, byłam w ciąży z bliźniakami, niestety serduszka przestały bić, pierwszą ciążę poroniłam w 9 tc obumarła,z drugiej ciąży mam zdrową córkę ma prawię 2 latka, teraz byłam w ciąży mnogiej wszystko było dobrze, badania prenatalne w 12 tc też były super, jadąc na wizytę gdy miałam zacząć 16 TC dowiedziałam się że w 13 tc serduszka przestały bić 😭Na pytanie do ginekologa dlaczego usłyszałam że tak się zdarza.To już 2 poronienie co powinnam sprawdzić,co zbadać chce wyjaśnić dlaczego mój organizm nie może utrzymać ciąży🥺
Robiłaś badania na trombofilię?
 
Współczuję bardzo mocne, wiem co czujesz. ja mam na koncie dwa poronienia w 12 i 14 tc.
Pierwsze poronienie lekarz stwierdził że tak się zdarza, nie robiłam badań.
Drogie poronienie podczas badań prenatalnych podejrzenia zespołu Edwardsa, biopsja kosmówki wyniki triplodia 69 xxy.

Czy oddałaś do badań swojej maleństwa żeby określić ich kariotyp aczy nie miały wad genetycznych? To by dużo wyjaśniło. Możliwe że dzieciątka były chore i w takimi wypadku dobrze wiedzą czy wada była dziedziczna czy przypadkowa.

Polecam wizytę u gentyka który powinien pokwitować jakie badania wykonać.
Nie oddałam właśnie i teraz żałuję w klinice pytali czy chce robić badania genetyczne ale powiedzieli że z tego określa tylko płeć i nic więcej a że wiedziałam że dziewczynki to nie zrobiłam 😭
 
Nie robiłam, teraz będę chciała porobić te wszystkie badania żeby kolejny raz nie przeżywać tego💔
Bardzo współczuję, to musi być straszne 😓 nie znam się na tym,ale to co wiem od koleżanki: pierwszą ciążę poroniła, później zrobiła sobie kurację przeciw pasożytniczą kropelkami, oczyściła organizm i teraz jest w szóstym miesiącu ciąży :) myślę,że ta kuracja oczyszcza też z toksyn i bakterii i może faktycznie jej pomogła...
 
Bardzo współczuję, to musi być straszne 😓 nie znam się na tym,ale to co wiem od koleżanki: pierwszą ciążę poroniła, później zrobiła sobie kurację przeciw pasożytniczą kropelkami, oczyściła organizm i teraz jest w szóstym miesiącu ciąży :) myślę,że ta kuracja oczyszcza też z toksyn i bakterii i może faktycznie jej pomogła...
A jak wiemy wirusów i bakterii jest mnóstwo 😤

Screenshot_2023-10-23-14-55-13-073_com.android.chrome-edit.jpg
 
Bardzo współczuję, to musi być straszne 😓 nie znam się na tym,ale to co wiem od koleżanki: pierwszą ciążę poroniła, później zrobiła sobie kurację przeciw pasożytniczą kropelkami, oczyściła organizm i teraz jest w szóstym miesiącu ciąży :) myślę,że ta kuracja oczyszcza też z toksyn i bakterii i może faktycznie jej pomogła...
Wszystkie rady zapisuję szukamy dobrego lekarza i będę z nim konsultować jakie badania robić 🥺💔
 
reklama
Do góry