reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie w 18 tygodniu

Odpisałam już w drugim wątku.
Przykro mi ;*
A przy okazji mthfr nie robiłaś całego pakietu na trombofilie ?
Są lekarze co przy mthfr daja heparyne. Jeśli nawet nie wyjdzie Ci trombofilia A chciałabyś starać się kolejny raz to uparcie szukalabym kogoś kto da heparyne na podstawie mthfr i tej straty. Zawsze to zwiększa szanse.

Wiesz co, nie robiłam całego pakietu bo to było 6 lat temu, w sumie nikt mnie wtedy nie wysłał na badania a jakoś MTHFR robiłam przy okazji tarczycy. I tak lekarze byli w szoku ze sobie sama zrobiłam jakieś badania- wtedy nikt niczego nie przepisywał ani nie dawał skierowań. A potem urodziłam synka więc w ogóle już wyglądało jakby było ok, ale brak tej heparyny mnie teraz męczy. Chociaż jak pisałaś o infekcjach to ufając położnej która była i trochę mojej intuicji ( stawiający się brzuch ,dużo wód płodowych etc.) to myślę że było to właśnie to... chociaż nie miałam plamień super podejrzanych ale wyniki moczu jak teraz patrzę zawierały bakterie nieliczne, ale mój lekarz pisał że to standard w ciązy...
 
reklama
Do góry