reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie w 6tygodniu ciąży

Elka 90

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Kwiecień 2021
Postów
33
Witajcie Kochane.Poronienie zaczęło się od zeszłej soboty.Czy pamiętacie jak długo było krwawienie po takim poronieniu u mnie już dziś jest 7dzień.Z czego 2dni były bardzo intensywne i bolesne.
 
reklama
Bardzo mi przykro. Przeszłam przez to 3 razy... U mnie trwało też ok tygodnia tylko że pierwszy dzień był bardzo intensywny, było mi słabo, miałam uderzenia gorąca. Ogólnie takie poronienia samoistne przypominają często miesiączkę o ile nie towarzyszy im np. gorączka
 
Kochana bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Ja łącznie krwawilam około półtorej tygodnia. Trzymaj się dzielnie! Najważniejsze to się nie poddawać!
 
Nie jest łatwo zwłaszcza, że staraliśmy się 4msc.Myslałam, że będzie wszystko ok,bo mam już Syna,ale dowiedziałam się,że mam dwurożną budowę macicy i podobno tak twierdzi ginekolog nie miał jak rozwijać się zarodek.
 
Jeżeli moge Cię jakoś pocieszyć to napisze, że warto myśleć pozytywnie. Nie o tym co było, co straciliśmy, bo tam nic nie zmienimy a trzeba myśleć o tym co przed nami. I wierzyć, bardzo mocno wierzyc, że będzie dobrze.
Staraliśmy się ponad półtorej roku. Cykl w cykl. Tersy owulacyjne. Witaminy. Suplementy. Cuda wianki. I strata :(
Kochana poronilam 30 września 2019. 23 października miałam owulacje. Dziś zaraz będę tulić do snu prawie 10 miesięcznego synka :) po poronieniu bardzo łatwo zajść w ciążę. Moja pani ginekolog powiedziała, żeby starać się od razu. Także trzymam bardoz bardzo mocno kciuki, żebyś szybciutko zobaczyła 2 kreseczki
 
Dziękuję bardzo i cieszę się, że Wam się udało🥰Po poronieniu odrazu się staraliście czy czekałaś na @?Mam nadzieję,że się uda szybko
 
Po samoistnym poronieniu nie ma chyba większych przeciwwskazań do starań od kolejnego cyklu :) przynajmniej u mnie tak było :) trzymaj się!
 
reklama
Witajcie Kochane.Poronienie zaczęło się od zeszłej soboty.Czy pamiętacie jak długo było krwawienie po takim poronieniu u mnie już dziś jest 7dzień.Z czego 2dni były bardzo intensywne i bolesne.
Przykro mi , to samo przechodziłam rok temu😟 u mnie krwawienie trwało ok 10 dni, najpierw żywa krew , a przez 3 dni leciały tylko skrzepy , po czym było już plamienie
 
Do góry