reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie w anglii - moje doświadczenia ze szpitala

reklama
napewno jest wszystko ok i juz niedlugo bedziesz szczesliwa mama ,zycze powodzenia. Ja tez jade niedlugodo do polski na badania boje sie jaki bedzie ich wynik ale trzeba myslec pozytywnie :-) odezwij sie jeszcze
 
dobrze cie rozumie bo sama bylam w takiej samej sytuacji jak ty az dwa razy bylo bardzo ciezko a jedynym moim wsparciem byl moj maz i moja przyjaciolka bez nich nie dala bym rady, minely zaledwie 4 miesiace od ostatniego poronienia ale jakos daje rade wciagnelam sie w prace i zalatwianie badan w Polsce
 
trzymam kciuki za Ciebie sloneczko:) wiem ze nie jest latwo.dobrze ze Twoj maz Ci pomaga i wspiera, moj narzeczony tez mnie wspiera. ja chce jak najszybciej isc do pracy bo jak jestem w domu to mysle tylko o tym co sie stalo.ehh.mam nadzieje ze cos znajde dla siebie.
pozdrawiam cieplutko
 
no nareszcie jakies oznaki zycia:)) dzieki ja za was tez trzymam kciuki napewno bedzie dobrze. praca zawsze pomaga najlepiej sie czyms zajac. a jak tam badania bylas juz w Polsce?? ja juz nie moge sie doczekac chce to miec juz za soba i dostac pozytywne wyniki oj boje sie tego caly czas o tym mysle chyba lapie jakiegos dola znowu. pozdrawiam (a w jakim wieku jestes jezeli mozna wiedziec ??)
 
wiesz co jeszce nie bylam, bede dopiero w maju na poczatku bo wczesniej niestety nie dam rady.zostaniemy na troche dluzej bo 30 mamy nasze wesele:) oj bedzie zamieszania.
a Ty kiedy bedziesz miala badania?? a moze juz po?? nie martw sie bedzie dobrze:):):)
wkoncu zasluzylysmy sobie na to:):)
p/s ja mam 21:)
 
zaczne od gratulacji z okazji slubu:)) zycze duzo szczescia i udanej nocy poslubnej ;-)
niestety nie zrobilam jeszcze badan jade do Polski tydzien po swietach i wtedy mam nadzieje ze cos zacznie sie wyjasniac i bede mogla zaczac leczenie albo starania chociaz w to drugie watpie ale nadzieje zawsze mozna miec.
masz racje teraz musi byc tylko lepiej bo gorzej to juz chyba nie bedzie :) pozrawiam
 
reklama
To nie prawda że nie zrobia Ci badan.Idz do swojego GP i troszke nasciemniaj ze boli Cie brzuch on wysle list do szpitala z informacja o tym potem dostaniesz ze szpitala kiedy masz sie stawic na badania.Wiem bo po drugim poronieniu miałam badania.Powodzenia i cierpliwosci.
Co do pobytu w szpitalu tez nie mam żadnych zastrzerzen,miło i fachowo.
 
Do góry