reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poronienie w irlandii

przykro mi ,ze to Cie spotkalo:(
mnie sie udalo za 4 a nie za 3 razem bo Mayka jest z 7 z kolei ciazy:)
ja nie korzystam z uslug polskich lekarzy wiec nie moge Ci nic poradzic.....chodzilam tu tylko do irlandzkiego GP i do szpitala....mi dawali szczepionke za kazdym razem nawet jak bylo niewielkie plamienie.....i tak powinno byc.....
a Ty masz grupe ujemna a maz dodatnia?
 
reklama
Tak ja jestem minus a moj mezulo plus…..
Nie podano mi tej szczepionki w National Maternity choc prosilam lakarza i polozna- oboje powiedzieli ze po 12 tygodniu.
Oczywiście mnie to niepokoi, czytalam irlandzkie forum i faktycznie dziewczyny Pisza ze nie daja. Ale ciekawe jest ze ty tez jestes w Irlandii a tobie podali. Widac wiele roznych podejść. Echhhh
Graulacja Aga jeszcze raz, twoje dziewuchy sa super- 4 dziewczyny marzenieJ
 
Tak ja jestem minus a moj mezulo plus…..
Nie podano mi tej szczepionki w National Maternity choc prosilam lakarza i polozna- oboje powiedzieli ze po 12 tygodniu.
Oczywiście mnie to niepokoi, czytalam irlandzkie forum i faktycznie dziewczyny Pisza ze nie daja. Ale ciekawe jest ze ty tez jestes w Irlandii a tobie podali. Widac wiele roznych podejść. Echhhh
Graulacja Aga jeszcze raz, twoje dziewuchy sa super- 4 dziewczyny marzenieJ
Hej Ja tez mam ujemna grupe krwi,a moj E dodatnia.Tylko ze ja sie tego tu dowiedzilam i tu po zabiegu dali mi zastrzyk i powiedzieli ,ze teraz juz bedzie o.k dzis mija dokładnie pol roku od zabiegu .Teraz mam zamiar isc do lekarza i zaczac znow starnka.
 
Ja mam 2 dzieci z konfliktu.ja jestem - , maz +...a dzieci odziedziczyly grupe po mezu. Na szczescie obeszlo sie bez tragedii, po 1 i po 2 porodzie dostalam anti -D i jest OK.
aa Martuska- widze ze na serio sie zabralas do rzeczy. Rzucilas palnie . Baaardzo dobrze :)
 
Ostatnia edycja:
Martuska moge Cie pocieszyc ze po kazdym zagiegu staranka zajmowaly nam kilka miesiecy(5-6)...tak wiec kochana najwazniejsze to dac sie wyluzowac,bo inaczej starania odnosza odwrotny skutek:)
 
Ostatnia edycja:
martuska trzymam kciuki:-) bardzo mocno, robilas jakies dodatkowe badania?
Nie jeszcze nierobilam żadnych badań umuwilam sie na wizyte do Gin na 24sycznia zobaczymy co powie.
Martuska moge Cie pocieszyc ze po kazdym zagiegu staranka zajmowaly nam kilka miesiecy(5-6)...tak wiec kochana najwazniejsze to dac sie wyluzowac,bo inaczej starania odnosza odwrotny skutek:)
Dzieki za miłe słowo.Mam nadzieje ,ze szybko sie uda.
 
Ja tez niedawno poronilam.... :(
Przyczyny nie znam i w sumie nie dociekam.....
My z mezem nie mamy konfliktu i mamy juz 20 miesiecznego synka....
Z pierwza ciaza problemow zadnych nie bylo.....Wrecz wszystko ksiazkowo..
A tutaj z druga pech chcial ze poronilam.....
Najgorsze jest to ze nie mialam zadnych objawów poronienia....
W 10 tyg .. dostalam lekkiego plamienia...
Pojechalam na emergency i okazalo sie ze serduszko plodu przestalo bic juz
w 7 tygodniu........
Powiedziano mi ze po prostu płod byl za słaby ...
Prawdopodobnie z jakas choroba genetyczna
i po prostu nie dal rady przezyc................
Tak mysle ze czasami złe rzeczy nie dzieja sie bez przyczyny
i widocznie mam miec zdrowego nastepnego dzidziusia.........

Chcialam sie Was (mamusie co to przeszly)
zadac kilka pytan..:
1) ile plamilyscie po zabiegu oczyszczania... (bo ja jestem 3 tyg po i juz nic a nic nie plamie)
2) jak liczylyscie cykl....bo niewiem kiedy mam sie spodziewac kolejnej miesiaczki....??
Moze lepiej po jakim czasie od zabiegu dostalyscie miesiaczke...???
3) Z tych co mialy zabieg pod narkoza.... Czy wam tez tak strasznie po tym wypadaly włosy...?
Co robic..? bo niedlugo bede łysa.........
4) Od kiedy najbezpieczniej zaczac staranka..?? Jak to bylo u Was...??
Dzieki z gory za odp.. :);-)
 
reklama
Do góry