reklama

poronienie wczesnej ciąży

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez slodkaczekoladka21, 29 Marzec 2015.

1. slodkaczekoladka21

slodkaczekoladka21

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej dziewczyny juz był tu taki temat na temat poronienia zresztą zadany prze zemnie ale mniejsza o to :) zapraszam dziewczyny które także poroniły tak jak ja podzielcie sie tym co dowiedziałyscie sie od lekarza może akurat jedna druga poinformuje i znajdzie sie jakas pomoc

2. justynka2169

justynka2169

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej dziewczyny jestem tu mowa ma problem jestem miesiądz po łyzeczkowaniu cioża obumarła w 8 tyg jestem bardzo załamana ... ale mam teraz gorszy problem niedoslam jeszcze miesiączki a bobolewa mnie brzuch od tygodnia poronilam 17 marca ze szpitala wyszłama 19 marca lekasz muwił ze miesiczke dostane do 4,5 tyg a tu nic wienc 4 kwietnia robilam test ciozowy wyszedł negatywny wienc fajnie ale 14 kwietnia robilam jeszcze 2 testy i wyszły pozytywne i 17 marca zronilam jeszcze 1 test i wyszedł znuw negatywny czy ja moge byc w cioży prosze dziewczyny pomuscie mi bo nieiwem co mam robic dziekuje

• Literówki... Literówki... x 3
    • Lista
  3. reklama
  4. milenka922

milenka922 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej tez poronilam po dwoch poronieniach jestem w kolejnej ciazy . Miedzy kazda byl odpstep roku lub pol . Po lyzeczkowaniu nie mozna wapolzyc nie poinformowali cie w szpitalu ? Bo macica nie jest zagojona i temu poronienia moga wystepowac bardzo wspolczuje bo znam ten bol

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom

5. milenka922

milenka922 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Musisz sie wstrzmac sie od wapolzycia pol roku

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom

6. aneta_ck

aneta_ck Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Serio dziewczyny? A moze w klasztorze niech sie zamknie na te pol roku? Co za bzdury. Powinno sie odczekac do calkowitego zakonczenia krwawienia. Przewaznie lekarze radzą odczekac do pierwszej @. Z ciąża każą czekac roznie od 3 do 6 miesiecy. Ja jeszcze 4 tyg po lyzeczkowaniu mialam pozytywne testy. Robilam je zeby zobaczyc czy beta spada. Tu gdzie mieszkam nie ma mozliwosci badania samemu poziomu bety ale jesli mieszkasz w Polsce zrob beta dwa razy. Zobacz czy jest przyrost i bedziesz wiedziec czy to jeszcze po poronieniu tak sie utrzymuje czy to nowa ciąża. Pozdrawiam

7. Linnea82

Linnea82 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wejdz na watek ciaza po poronieniu jest tak duzo informacji ktore ci pomoga (m.in.
    jakie badania mozna zrobic )

8. NeSSi

NeSSi Nie cierpię cierpieć Moderatorka Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    55
    Gdy beta spada do stanu sprzed ciąży to przychodzi @. To jak szybko spada zależy od tego jak duża była.

9. Ewelka20

Ewelka20 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hey :-) Ja poroniłam będąc w 8 tygodni ciąży...Wystąpiło poronienie samoistne.Dostałam lekkiego krwawienia,a w szpitalu okazało się,że ciąża nie rozwija się juz od tygodnia-przeżyłam to strasznie :/
    Mój ginekolog jak i lekarze w szpitalu powiedzieli,że czasem tak się dzieje,iż ciąża jest za słaba żeby się utrzymać.Mój lekarz(czyt,ginekolog) powiedział by wstrzymać ok 6 mies jeśli chodzi o staranie się o maleństwo po poronieniu,choć co lekarz to inne zdanie.My z mężem zaczęliśmy się starać zaraz jak tylko po poronieniu i związanym z tym krwawieniu dostałam okres ;-)
    W szpitalu na szczęście obyła się bez łyżeczkowanie,bo dwie tabletki poronne zadziałały

10. reklama
  11. sleczna

sleczna

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie, potrzebuję porady. Byłam w ciąży bliżniaczej która obumarła tydzień temu. Nie doszło do samoistnego poronienia. lekarz kazał mi zgłosić się na izbę przyjęć w poniedziałek najpóźniej jeśli do tego czasu nie poronię sama. Pewnie czeka mnie łyżeczkowanie. Miała któraś z Was z tym do czynienia? Jak potem ze staraniem się o kolejnego dzidziusia? Będzie wdzieczna za pomoc!

12. aneta_ck

aneta_ck Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    26 stycznia 2016 mialam zabieg lyzeczkowania. Poronilam ciążę blizniacza w 12 tyg. Nie znamy przyczyny. Wszystkie badania byly dobre. Badanie hist nic nie wykazało. 24 lutego dostalam miesiaczke i po niej zaszlam w ciążę. Jestem w 13 tyg. Mysle ze troszke za szybko sie zdecydowalismy. Endometrium bylo cienkie i mialam juz pare krwawien dwa krwiaki i 8 dniowy pobyt w szpitalu. Bardzo sie ciesze ze jestem w ciazy ale tez okropnie martwię czy dzidzius da rade. Nie ma dnia zebym nie myslala czy dziecko zyje. Najlepiej odczekac te 3-6 mies. Dojsc do siebie. Chyba ze jest się mocno zdeterminowanym ;) wtedy mozna dzialac ale trzeba sie liczyc z tym ze roznie moze byc.

Poleć forum