reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poronienie wczesnej ciąży

Bardzo bym chciala mniec w domu jeszcze jedno cudowne dzieciatko. Napewno nie poddamy sie. Zawsze chcielismy miec parke. Coreczka w domu jest, brakuje jeszcze synka:) Lekarz kazal zaczekac 3 miesiace ale mowil to na ostatniej wizycie przed zabiegiem jeszcze. Za miesiac pojde na kontrole i zobaczymy co powie... Po poronieniu pierwszej ciazy w 19 tygodniu pozwolil po pierwszym okresie i sie wszystko udalo. Wiec i teraz nie bedziemy moze musieli tyle czekac...

Przed zabiegiem bardzo sie denerwowalam, jak juz lezalam na tym lozku to juz w ogole ale chyba dlatego ze bylam naga. Pielegniarka przykryla mi krok i bylo juz ok i potem zakrecilo mi sie w glowie i obudzilam sie juz prawie na sali... Od razu poczulam ogromna ulge. Na drugi dzien wyszlam do domu. Wieczorem tego samego dnia nie pamietalam juz ze bylam w szpitalu. Wymazalam to calkowicie z pamieci... Nie wiem dlaczego tak sie stalo ze zapomnialam. Plamienie traktuje jak okres i juz nie moge sie doczekac kiedy w koncu bede mogla sie poprzytulac z mezem:) Zauwazylam ze corka jest weselsza, a dlaczego...? Dlatego ze mama wesola:) 3 tygodnia placzu i nerwow przed zabiegiem wystarczy... Mam nadzieje ze niedlugo bede mogla sie cieszyc z ciazy:)

Ja odczułam to wszystko tak samo. Po zabiegu musialam to odsunąć od siebie zeby móc zajmować sie synkiem. Skupilam się całkowicie na nim i udało sie przetrwać. Nie zapomnę jednak nigdy. Trzeba sie po prostu nauczyć z tym żyć. Trzymam mocno kciuki za Was i powiększenie rodzinki. Odezwij sie do nas od czasu do czasu na grudniowych mamach a juz koniecznie pochwal sie pozytywnym testem :)


 
reklama
hej dziewczyny juz był tu taki temat na temat poronienia zresztą zadany prze zemnie ale mniejsza o to :) zapraszam dziewczyny które także poroniły tak jak ja podzielcie sie tym co dowiedziałyscie sie od lekarza może akurat jedna druga poinformuje i znajdzie sie jakas pomoc
Witam dzisiaj poroniłam 4 tygodniowa ciążę to moje 1 poronienie po jakim czasie mogę mogę się starać o następne nie wiem co z sobą zrobić cały czas o tym myślę dlaczego to się stało
 
Witam dzisiaj poroniłam 4 tygodniowa ciążę to moje 1 poronienie po jakim czasie mogę mogę się starać o następne nie wiem co z sobą zrobić cały czas o tym myślę dlaczego to się stało
Jeśli nie było łyżeczkowania i czujesz się dobrze to już w cyklu po poronieniu możecie zacząć starania.
 
Do góry