reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie za granica

Witam dziewczyny, jestem tu nowa. Mieszkam w Holandii gdzie nie podchodza powaznie do mlodej ciazy ponizej 8 tyg. Mam 27 lat i przeszlam 2 poronienia samoistne obydwa dokladnie w tym samym dniu w 6 tyg. Polozne twierdza ze jesli ma dojsc do poronienia to nie jestem w stanie nic zrobic i musze sluchac mojego organizmu a przeciez czytam wiele wpisow gdzie lekarze podaja luteine na podtrzymanie. Skierowano mnie do szpitala na glebsze badania. Nie stwierdzono zadnych patologii w budowie macicy, duza ilosc pecherzykow swiadczacych o swietnych warunkach na ciaze. Zrobiona szerokie badania krwi gdzie wszystko jest w normie i nie ma problemow z krzepliwoscia krwi. FSH,FT4,Glukoza,TSH,BETA2-Glycoproteine I IGg oraz IgM,AS Cardiolipine IgG oraz IgM,APTT,PT-INR wszystkie wyniki w normie. Lekarz poradzil aby postarac sie o nowa ciaze, poniewaz nie widzi przeciwwskazan, tak tez zrobilismy. W Holandii najwczesniejsze USG jes mozliwe od 6 tyg, mam tez umowic sie na pierwsza wizyte wtedy. Dzis jest termin @ jednak mysle ze nie przyjdzie poniewaz mam mdlosci,tkliwe piersi. W zeszly czwartek zawuazylam rozowa wydzieline ktora przekrztalcila sie w kawe z mlekiem. Ustapila w sobote a wiec pomyslalam ze krwawienie implantacyjne. Dzis w dniu spodziewanej miesiaczki wydzielina powrocila, nie mam zadnego bolu brzucha. Okropnie sie martwie oraz wiem ze znow uslysze ze musze czekac i ze natura sama zdecyduje. Czy macie jakies rady lub czy ktoras z Was miala plamienie w 4 tyg+2 dni?
A ta "duza ilosc pecherzykow swiadczacych o swietnych warunkach na ciaze" to nie jest PCOS?
 
reklama
A ta "duza ilosc pecherzykow swiadczacych o swietnych warunkach na ciaze" to nie jest PCOS?
Policystyczne jajniki wykluczone zdaniem lekarza. Gdy mieszakalam jeszcze w Polsce dostalam diagnoze ze jajniki wygladaja na policystyczne ale nimi nie sa. Udalam sie wiec do 2 innych ginekologow ktorzy wykluczyli jajniki policystyczne. W Holandii Pani doktor rowniez wykluczyla.
 
reklama
Policystyczne jajniki wykluczone zdaniem lekarza. Gdy mieszakalam jeszcze w Polsce dostalam diagnoze ze jajniki wygladaja na policystyczne ale nimi nie sa. Udalam sie wiec do 2 innych ginekologow ktorzy wykluczyli jajniki policystyczne. W Holandii Pani doktor rowniez wykluczyla.
Miałaś kiedyś badane hormony? A partner nasienie? Poza tym zrób najpierw test bo nawet nie wiadomo czy jesteś w ciąży.
 
Do góry