reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy można nauczyć dziecko spać? Jeśli ledwo żyjesz z niewyspania musisz to zobaczyć. Może ta metoda u was się sprawdzi. Czy trening snu ma sens?

    Jak chronić dzieci przed seksualizacją i mądrze edukować. Nie przegap!

    A zdążysz wysłać zgłoszenie i wygrac Lego Duplo? Teraz

reklama

Poronienie zatrzymane i co teraz.

Dołączył(a)
18 Maj 2019
Postów
1
Rozwiązania
0
Witam, jestem po dwóch zabiegach lyzeczkowania!(jedno poronienie) lekarz, robiąc pierwszy zabieg, nie zrobil Go dokładnie i go zepsuł , dwa dni później trafiłam znów do szpitala i poraz kolejny miałam Go robionego. Pytanie brzmi następująco, pierwszy był 18.04 drugi 21.04 na jednym i drugim wypisie było napisane o wyniku histopatologicznym, a orientuje się że powinnam dostać z przyczyną poronienia takowego nie dostałam tylko z drugiego zabiegu na który. Nie ma słowa o poronionym plodzie tylko jakie powikłania były popierwszym zabiegu
 
Ostatnia edycja:
reklama

Fado123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2019
Postów
2 796
Rozwiązania
2
Niestety nie umiem Ci pomóc, u mnie było jeśli dobrze pamiętam poronienie zatrzymane
 

Prety

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Marzec 2019
Postów
168
Rozwiązania
0
Na wyniku histopatologicznym zadko kiedy jest przyczyna poronienia. U mnie też przyczyny nie znalezli ale lekarz mnie uprzedzam że tak będzie...
 

suprynka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Październik 2008
Postów
15
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Na moim wyniku tez nie ma nic o przyczynie. Może być ich mnóstwo. Ale mi powiedział lekarz, ze 50% ciąż tych początkowych tak się kończy. Niestety trzeba się z tym pogodzić. I walczyć dalej. Wśród moich bliskich koleżanek występują poronienia.
 

Olapiekna

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Styczeń 2019
Postów
31
Rozwiązania
0
Tak! Zdecydowanie warto walczyć dalej. Najważniejsze mieć wsparcie od strony rodziny i lekarza :)
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry