reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie zatrzymane i co teraz.

Dołączył(a)
18 Maj 2019
Postów
1
Witam, jestem po dwóch zabiegach lyzeczkowania!(jedno poronienie) lekarz, robiąc pierwszy zabieg, nie zrobil Go dokładnie i go zepsuł , dwa dni później trafiłam znów do szpitala i poraz kolejny miałam Go robionego. Pytanie brzmi następująco, pierwszy był 18.04 drugi 21.04 na jednym i drugim wypisie było napisane o wyniku histopatologicznym, a orientuje się że powinnam dostać z przyczyną poronienia takowego nie dostałam tylko z drugiego zabiegu na który. Nie ma słowa o poronionym plodzie tylko jakie powikłania były popierwszym zabiegu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niestety nie umiem Ci pomóc, u mnie było jeśli dobrze pamiętam poronienie zatrzymane
 
Na wyniku histopatologicznym zadko kiedy jest przyczyna poronienia. U mnie też przyczyny nie znalezli ale lekarz mnie uprzedzam że tak będzie...
 
Na moim wyniku tez nie ma nic o przyczynie. Może być ich mnóstwo. Ale mi powiedział lekarz, ze 50% ciąż tych początkowych tak się kończy. Niestety trzeba się z tym pogodzić. I walczyć dalej. Wśród moich bliskich koleżanek występują poronienia.
 
Na moim wyniku tez nie ma nic o przyczynie. Może być ich mnóstwo. Ale mi powiedział lekarz, ze 50% ciąż tych początkowych tak się kończy. Niestety trzeba się z tym pogodzić. I walczyć dalej. Wśród moich bliskich koleżanek występują poronienia.
Dokładnie u mnie było to samo słowo w słowo
 
Do góry